şükela:  tümü | bugün
  • south park'ta, her polisiye olayın çözülmesinde rol alan dedektif karakteri. asıl adı harrison yates'tir. south park'ı takip etmeyenlerin bile mp3 indirme muhabbetinin geçtiği videoda "not a big deal?" deyişinden hatırlayacağı kızıl saçlı ve bıyıklı, kıllı bir tipleme.
  • tam adı harrison yates'tir. butters' bottom bitch adlı bölümde fuhuş şebekesini çökertmek için yaptığı fedakarlıklar bölümün south park tarihinin en komik bölümlerinden biri olmasını sağlamıştır.

cartman's incredible gift adlı bölümde de engin polis yeteneklerini kullanarak suçluyu kıskıvrak(!) yakalamıştır. south park'ın bu zor günlerinde en kısa zamanda iş başına geçmesini diliyorum.
  • pek fazla göz önünde olmayan ama kanımca south park'ın en efsane karakterlerinden biridir. belki de trey parker sesini aşırı değiştirmediği içindir bilmiyorum ama randy marsh'tan aldığım tadın benzerini veriyor bana. şu ana kadar hangi bölümde gördüysem o bölümü sevdim.

karısının kendisine sürekli tam adıyla hitap etmesi ve birlikte girdikleri polisiye tripler her seferinde güldürüyor.