şükela:  tümü | bugün
  • istikbali parlak bir aktördür. umuyorum ki istikbali parlak olarak kalmaz gerçekten parlar. mizah anlayışı tam kararında.
  • kendisini bu skecinden tanıyıp anıra anıra güldüğüm beşiktaşlı oyuncu/komedyen.
  • her duyuru videosunda takipçilerine sevgili romalılar diye seslenen komedyen kişisi. romalı sensin, küpen sana girsin!
  • bu adamı röportaj adam olarak bilinen mahsun karaca sayesinde keşfettim. madik diye bi kanal açmış, insanları irrite etmeden de trollük yapabileceğini göstermiştir. bizim milletin mikrofona karşı saşmalamalarını iyi analiz etmiş, onun üzerinden yürüyor. destekliyoruz kendisini.

yalnız son videosunda biraz rengi falan kaçmış, kendine azıcık dikkat etsin.
  • ilk girinin 2018'de olduğunu görünce üzüldüğüm, 2015 yılında vine uygulamasında popüler olmaya başlayarak ilerleyişini ivmeleyerek sürdüren güzel adamdır.
    (bkz: madik) programıyla, youtube'da kaliteli işler yapan sanatçıdır.
    kendisi oldukça samimi ve bana göre instagramdaki takipçi miktarı olması gerekenin çok çok altındadır. umarım milyonlara bir an önce ulaşırsın dostum.
    burayı okuyorsa eğer, kendisine yolun açık olsun diyorum.
    efsane vine
    not: umarım bir gün tanışırız :)

düzeltme: link eklendi.
  • ınstagram'dan takip ettiğim, videoları güzel olan, deep turkish websiyah ise kendisi gri olan instagram ünlüsü.
    gönül isterdi ki kendisi için beyaz diyelim ama o kadar da sütten çıkmış ak kaşık değil videoları..
    gülerek izliyorum.

deep turkish web ile beraber türk internet komedisinin yüz akıdır.
    hak ettiği değeri ve takipçi sayısına henüz ulaşmasa da bu onun eksikliği değil, türk halkının eksisi olsun.

takip etmek isteyenler tıklasın