şükela:  tümü | bugün
  • "beşiktaş bu maçın %100 favorisi. ben % 90 beşiktaş kazanır diyorum." ifadesi şu anlama gelmektedir;

"herkes beşiktaşı favori olarak görüyor ben de çok yüksek ihtimalle beşiktaşın kazanacağını düşünüyorum."
  • "beşiktaş bu maçın %100 favorisi. ben % 90 beşiktaş kazanır diyorum." ifadesi tam olarak şu anlama gelmektedir;

beşiktaş bu maçı %100 ihtimalle kazanır ve turu geçer, ama gene de %90 deyip %10 sıkıntı payı bırakmak istiyorum.
  • del bosque dönemindeki, disiplin zaafının olduğu günlerden hatırlarım; maçtan önce ısınmak için sahaya en son sergen çıkar, soyunma odasına ilk sergen dönerdi.
  • karpaty'nin golü sonrasında mustafa doğan'la gülüşmeleri yarmıştır.
  • gece gece koparan insan.

sergen yalçın: bizim takımlarımız sezon öncesi iyi çalışmıyorlar.
    mustafa doğan: beşiktaşlı oyuncularla konuştum, sezon öncesi iyi çalıştık diyor hepsi.
    sergen yalçın: mustafa, hangi oyuncu kötü çalıştık der?
  • en tutarsız futbol yorumcusu
  • bence sürekli negatif yorumlar yapmasının nedeni, hayatını karı kız ekseninde yaşamasından kaynaklanıyor. bildiğin kadın beynine kurban gitmiş herif. erkek gibi maskül düşünemiyor. olabilir, düzelebilir mantığı yok hiç. habire sorun habire sıkıntı. nasıl kadınlar, problemlerden beslenerek yaşamını idame ettiriyorsa, sergen de yorumculuğunu bu minvalde şekillendiriyor.

takım van deplasmanına giderken, sakatım bahanesine bodruma gidip televolelere poz verirken kapmış bu hastalığı.
  • son zamanlarda özellikle galatasaray hakkında oldukça mantıklı konuşuyordu... lakin karpaty maçından sonra şunu dedi,

-gökhan zan niye oynamıyor bu takımda? neill denilen adamın ne özelliği var allah aşkına? neyi iyi yapıyor? çok sıradan bir oyuncu.

ah be tombikim, oldu mu şimdi? neill'a vasıfsız demen hadi bir nebze anlaşılabilirdir belki, standartın puyol'dur, ferdinand'tır vs, beğenmezsin olur falan da... kendisine tercih edilmesi gereken adam olarak gösterdiğin adam gökhan zan... ricardo allah var, yapma...
  • lucas neill'in defansta neler yaptığını göremeyecek kadar futbol bilgisi olan kişi.
  • liverpool çok hafife alınacak bir takım değil diyerek yorumculuktaki kalitesini gösteren üstad