şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaş'ın transfer ettiği üst düzey ve yetenekli futbolcuları hiç çekemeyen yorumcudur.

şimdi de jose sosa'yı kıskanmaya başladı.
  • göktuğ: evet programın da yavaş yavaş sonuna geliyoruz.
    sergen: yavaş yavaş gelme abi hızlı hızlı gel, hızlandıralım biraz.
    göktuğ: niye, ne oldu ki?
    sergen: star'da benim dizi* başlayacak şimdi. 23:30'a almışlar.

allah aşkına hangi televizyoncuda var bu samimiyet.*
  • program esnasında önündeki bilgisayardan sürekli maçkolik den maç sonuçlarını takip ettiğini sandığım kişi.. öyle ki kendisine sorulan sorulara ekrandan kafasını kaldırmadan otomatik cevap veriyor. merak etmiyor da değilim - tuttu mu kupon sergen ?
  • "atiba'yı çok büyülüyorsunuz. bana yoldan 10 tane 12 yaşında çocuk getirin, 18 yaşında 10 tane atiba olarak size geri vereyim" demiş trt yorumcusu.

valla sergen'cim senin eline 18 yaşından küçük çocuk versek en fazla almanya liginden uzak durur gibi geliyo bana.sürpriz çok.
  • sürekli beşiktaşı eleştiren spor yorumcusu.
    g.tün yiyosa git renkli takımları eleştir gamsız.
  • eline 10 tane 12 yaşında çocuk verilse 18 yaşında 10 tane jokey olarak geri verir
  • (bkz: halep oradaysa arşın burada)

alsın çocukları atiba yapsın. ama iş ahlakı dersine gelince gitsin çocukları atiba'ya teslim etsin. o konu sergen'in harcı değil.
  • fena yorumcu değil fakat kendi futbolculuğunu bi bok sanıyor, evet süper lig performansı açısından en iyi yerli oyuncu demek fazla kaçmaz fakat türkiye'ye gelen en az 5-6 tane oyuncu sayarım kendisinden iyi olan. geçtiğimiz ayda sneijder'in fener'e attığı gollerde volkan'ı suçlamaya çalıştı mal mal. ulan senin 90'da tam 90'a diye övünebilecek tek golün var, onda da rüştü acayip yanlış bir baraj kurdurtmuş(ne sağa ne sola resmen kendi görüşünü kapatmak için uğraşmış).

edit:mal adam şunu da demiş sneijder hakkında ya:

http://www.youtube.com/watch?v=ggfb7jrfdfu

madem öyle sneijder'in şu golünü açıkla bakalım, etliye sütlüye karışmıyormuş...: http://www.youtube.com/watch?v=vdc64bxvesg
  • beşiktaş'ın başarılı insanlarını bariz şekilde kıskanan adam. dün eve geç geldim bir şeyler atıştırırken karabük maçının özetini verirler diye trt'yi açtım erman toroğlu'na filan sabrediyorum sırf golleri görmek için. bi ara sergen, bilic tribünlere oynuyor böyle hoplamalar zıplamalar filan biri buna senaryo yazıyor o da oynuyor tiyatro abii gibi birşeyler söyledi. merak ettim gerçekten bilic çok mu abartmış acaba diye düşündüm. neyse sonra izledim görüntüleri adam ikinci golden sonra çoğu teknik adamın yaptığı gibi hafifçe zıplamış daha sonra yanındakilerle kucaklaşmış bu yani. diego simone için ne düşünoyor acaba?
  • erman toroğlu ile yorum yapmaya başladığından beri yorumlarda bildiğin sıçıyor adam... ne dediğini kendisi bile anlamıyor bazen...
    erman a uydurdu kendini, onun gibi konuşmaya başladı adam...