şükela:  tümü | bugün
  • dusunuyorum dusunuyorum bulamiyorum. bu adam geir gelmez ne yapti da takim galibiyet almaya basladi diye. neyi degistirdi de etkisini hemen gordu? bu sans mi? takima verdigi gaz ya da moral mi? ben konunun teknik ya da taktik ile alakali oldugunu disunmuyorum zira.
  • (bkz: tribun)
  • hiçbir şey. hatırlarsınız, abdullah avcı da gönderilmeden 3-5 hafta önce tribünlere çağırılarak şov yapmıştı. o yüzden çok aldanmamak lazım. alınan galibiyetlerin sergen yalçın'la çok alakası yok. ama önümüzdeki dönemde 5 haftalık zorlu bir maç serisi var. bu seride 12 civarı bir puanla çıkarsa o zaman değiştirdiği şey diye başlık açılabilir bana göre. şimdilik tek yapabileceği değişiklik takım dizilişi ve ilk 11.
  • oyuncuların avcıyı istemediğini düşünüyorum ben. bu etkili olabilir. sergen gelir gelmez ljaic “şimdi uçma zamanı” diye twit atmıştı.
  • futbolculara gece hayatını yasaklamış, akşam 10 da muzlu süt için uyumalarını zorunlu kılmış.
  • galibiyet, beraberlik, mağlubiyet oranları
  • tabi ki de avcı gitsin diye gönülsüz oynayan futbolculardan kaynaklı.
    sergen'in katkısı tabi ki var yok demiyorum. lakin en büyük olay futbolculara gelen oyun isteği.
  • (bkz: mantara bağlamak)
    1-2 hafta böyle iyi gidecektir sonra mantara bağlayacaktır.
  • altılı ganyan saatlerindeki idmanları kaldırmak
  • göze çarpan en büyük değişim topu geri kazanma süresidir. beşiktaş sergen yalçın la beraber rakibe sahanın her yerinde baskı kuruyor. topla oynamalarına izin vermiyor. yediği tek gole (rize maçı) baktığımızda basit bir defans hatasından olduğunu söylemek zor değil. organize ataktan gol yemedik henüz.

he takım olarak bunu büyük maçlarda yapabilecek mi göreceğiz.