şükela:  tümü | bugün
 • 92'li olduğuna zerre inanmadığım adam. ilkokul'dan tanıyorum muhtelemen kendisini, hala tam çıkaramadım ama 86 87'li olduğuna eminim. yarışmayı doldurmak için ajanslardan gelen tipleri parlatıp önümüze sürüyorlar
 • kanal d de "kısmetse olur" yarışma programı'nda damat ada'yıdır. kendisi adanalı toprağım ,az önce elenecekti amma yarışmanın bir kural değişikliği ile evde kaldı.

  ekleme: az önce eski nişanlısı fatma geldi damatlar evine, serhan fena oldu. ağladı, ellerine kapandı,diz çöktü ama bu hareketleri çok yapmacık geldi. galiba program eski nişanlısını da dahil edecek işin içine bakalım ne olacak. izleyip görelim.
 • bölümden arkadaşımın sevgilisi. bayağı uzun süredir birlikteler. ilk tanıştığında bana anlatırdı, çocuğu nereden tanıyorum diyorum. yarışma boyunca çok maçoyum ayaklarında gezindi durdu dünyanın en frapan kadınıyla birlikteydi.
 • 35 yaşında gösteren, kısmetse olur adlı şov programında kulağındaki küpe deliği ile delikanlılık rolü oynayan cast ünlüsü.
 • 92 li değil, 89 ludur kendisi. zira yarışmadayken "ben 26 yaşında bir adamım" diye racon kesmekteydi. sözde delikanlı imajıyla programın ilgi çekmesini başaranlardan biri olmuş, fazla yanaşan olmayınca "sevgilim bana döndü" ayağına ortamdan çekilmiştir.

  (bkz: yer mi anadolu çocuğu)

  nişanlandığı kadın da baştan aşağı yapma, hatta yapmacıktır. allah kolaylık versin...
 • nasıl bir kişi olduğunu şu videodaki über zeki tartışmasından anlayabilirsiniz. bu tipler normal hayatta oldukça fazlalar ve bu gibi tartışma yaşadıkları insanlara tıpkı videodaki gibi işkence çektirmekte, hatta tehdit etmekteler. ancak bunu tüm yayın/telif haklarını verdiğin programda kamera önünde yapınca ebediyen halka mâl olursun. programın facebook sayfası da seni ve tartışma zihniyetini ebediyen internete kazır. üniversite bitirmeyi önemsiz gören zamanla azalacak bir düşüncenin tezahürüdür.