şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: #34557466)
 • şahane biri. ticari açıdan epeyce itibarlı. kendisine bağlı olarak hiçbir yazar veya internet sitesi çalışmaz, haber üretmez, ithamda bulunmaz. inanmıyorsanız google'a sorun. daha da inanmıyorsanız... inanmayın.
 • levent gültekin'e göre memleketi yöneten 3 kişiden biri. diğer ikisi malum.
 • wikipedia'ya göre; turkuvaz medya grubu'nun ceo'su ve çalık holding yönetim kurulu üyesi. 64. türkiye hükûmeti'nde türkiye enerji ve tabii kaynaklar bakanı olan berat albayrak'ın abisidir.

  ancak fatih tezcan denen kişinin yaptığı açıklamalara göre, iktidarın gölgesindeki birçok medya kuruluşunun ve gazetenin sorumlusudur.

  link: https://www.youtube.com/watch?v=f3lyavrr9xk

  videodaki şahsa tahammül edemeyenler için*, dakika 15'ten itibaren aynen yazıyorum;
  "darbe olduğunu yazdım, bla bla. benden başka kimse yazmadı bla. **a haber, siz 2 numara küçük gelirsiniz. anadolu ajansı genel müdürü, trt genel müdürü... a haberin başındaki serhat albayrak, aynı zamanda 24'ten de sorumlu. havuz medyası da diyorlar. ben demem tabi. o medyadan genel koordinatör olarak, bu çok örtülü bir şey olabilir*, sorumlu serhat albayrak hesap verecekler. hasan çimen... 24'ün başında zaten kimin olduğu belli değil, onları geçelim."

  videodan yakaladığım birkaç noktayı daha eklemek isterim;
  dakika 4:10;
  "orhan sali* a haber yönetiminin ne mal olduğunu biliyor. daha da fazla konuşmam."
  dakika 6:58;
  "çok fazla yanlış veya yalan söylenmek zorunda. orhan sali'den yalan beklemem ama öyle söylemek zorunda."

  videoda, 12 haber ajansı, gazete ve medya kuruluşundan bahsedilmektedir. bir dipnot olarak, videoda bu medya kuruluşlarının darbe gecesi cumhurbaşkanını sansürlediği iddia edilmektedir. ismi zikredilenler;
  -anadolu ajansı
  -ihlas haber ajansı
  -trt
  -atv*
  -tv24
  -ülke tv

  bu ülkede havuz medyasını bilmeyen yok. fakat bu oluşumun alenen itiraf edildiğine şahit olduğum sayılı ifadelerden biri bu video. "bu ülkede basın özgürlüğü vardır", "basın hiçbir dönemde olmadığı kadar özgürdür" diyenlere selam olsun...

  tarihe not: belli bir siyasi görüşün güdümünde insanları yönlendirmek, istediğini batırmak, istediğini çıkarmak, karşıt görüşü her şartta yanlış göstermek, yalan ve iftira atmak, yandaşı yalakayı ise her koşulda aklamak ya da yanlışını örtmek gibi eylemlerde bulunmak üzere oluşturulmuş organize bir yapıya, ve bu yapının koordinatörü olduğu iddia edilen bu şahsa, bunca itiraf ve kanıt ortada olduğu halde dava açabilecek kimse yoktur. yıl 2016, yer türkiye.
 • off-shore şirket sahiplerinden. ayrıntılar cumhuriyet gazetesi'nden pelin ünker'in paradise papers yazı dizisinde incelenebilir.

  http://www.pelinunker.com/…ff-shore-biraderler.html
  http://www.cumhuriyet.com.tr/…kardesi_de_cikti.html