şükela:  tümü | bugün
  • ''doç. dr. serhat erkmen, ahi evran üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümü öğretim üyesi ve 21.yy türkiye enstitüsü ortadoğu ve afrika masası başkanı. ümit özdağ ve sedat laçiner ile birlikte 'ırak krizi (2002-2003)' kitabını derleyen erkmen, 21. yüzyılda sosyal bilimler dergisi'nin editörlüğünü yürütüyor.''
  • suriye'deki türk-rus işbirliğinin olası etkileri hakkında bir mülakatı için; http://www.dw.com/…savaşı-bitirebilir-mi/a-36804934
  • adını ilk kez duyduğum ahi evran üniversitesinde doçent dr. olan bir akademisyen. kendisini ilk kez şimdi tv'de gördüm ve sakalı beni cidden korkuttu. buradan erkeklere sesleniyorum: rica ediyorum ışid sakalı bırakmayın ya, korkunç gözüküyorsunuz. nerede o derli toplu, efendi görünümlü akademisyenler? şimdi yalnızca kıl torbaları görüyoruz.

    bir psikoloğun analizi vardı: halk hayatından memnun değilse ve mutsuzsa kadın da erkek de kendini salar diye. gerçekten de öyle, kadınlara bakıyorum; saç baş umurunda değil, makyajsız. erkekler desen, en son ne zaman saç-sakal traşı olduğu belli değil.

    kendisini çok tanımıyorum, şu an astana görüşmeleriyle ilgili konuşuyor ama yalnızca dinliyorum, izlemiyorum. çirkin dediğimden değil, adamı görünce aklıma ışid maymunları geliyor, ondan. sakalını umarım keser. muasır medeniyetlerdeki erkekler gibi kendisini saç sakal traşına davet ediyorum.