• yobazlık etmek istemem ama o sakallarla jandarma ve sahil güvenlik akademisi'nin kapısından nasıl girdiğini merak ettiğim akademisyendir.
  • adını ilk kez duyduğum ahi evran üniversitesinde doçent dr. olan bir akademisyen. kendisini ilk kez şimdi tv'de gördüm ve sakalı beni cidden korkuttu. buradan erkeklere sesleniyorum: rica ediyorum ışid sakalı bırakmayın ya, korkunç gözüküyorsunuz. nerede o derli toplu, efendi görünümlü akademisyenler? şimdi yalnızca kıl torbaları görüyoruz.

bir psikoloğun analizi vardı: halk hayatından memnun değilse ve mutsuzsa kadın da erkek de kendini salar diye. gerçekten de öyle, kadınlara bakıyorum; saç baş umurunda değil, makyajsız. erkekler desen, en son ne zaman saç-sakal traşı olduğu belli değil.

kendisini çok tanımıyorum, şu an astana görüşmeleriyle ilgili konuşuyor ama yalnızca dinliyorum, izlemiyorum. çirkin dediğimden değil, adamı görünce aklıma ışid maymunları geliyor, ondan. sakalını umarım keser. muasır medeniyetlerdeki erkekler gibi kendisini saç sakal traşına davet ediyorum.
  • son aylarda dw türkçe'de sürekli görüşlerine yer verilen türk stratejist. son olarak da türk silahlı kuvvetleri'nin olası idlib harekatı hakkında görüşlerini paylaşmış.

http://www.dw.com/…lmesi-ne-anlama-gelir/a-39405574
  • yorumlarını dinleyemiyorum çünkü korkunç bir ses tonu var, tv'de izleyemiyorum çünkü saçı sakalı çok ürkütücü. ülkücülerin kurduğu enstitüde çalışıyormuş, verin gazı, vatan millet sakarya.
  • doğru dürüst tek bir yayını olmadığı için asam denen islamcı-ülkücü think thank'in çıkardığı siktiri boktan, hakemsiz, zeka engelli stratejik analiz dergisindeki ucuz yayınlarını google scholar'a koymuş ezik prof.

tek bir saygın uluslararası hatta ulusal dergide makale çıkartmadan recep tayyip erdoğan türkiye'sinde, eş dost ahbap ilişkileri ile prof olmuş, vatana millete hayırlı olsun!
  • ilk gördüğümde ışid elemanı sandım meğer akademisyenmiş.
  • 2021'in suriye ve ırak'taki kürt siyaseti ve ülkemize getirebileceği yeni terör dalgası üzerine taze yazmış.
  • şu lağım medya düzeninde görüşlerine değer verdiğim 2 insandan biridir diğeri abdullah ağar.
  • kendisini ilk defa canlı dinledim habertürk ekranında bugün. gayet aklı başında sistematik analizleriyle dikkatimi çekti. takibe aldım kendisini.
hesabın var mı? giriş yap