şükela:  tümü | bugün
  • hangi muzik kanalindaydi hatirlamiyorum ama, yunus denilen genc vardi oradan bulunabilir sanirim hangi kanal oldugu* . i$te bir muzik kanalinda acemi prenses filminin bir atraksiyonu olarak acemi prenses yari$masi yapmi$lar . sagdan soldan citir kizlar toplayip konu$turuyorlar, sorular soruyorlar, dans ettiriyorlar falan . i$te o dans kisminda cogu kizla danseden insandi bu serhat hacipa$alioglu . ama nasil bir hale gelmi$ gormeniz lazim . saclari kazitmi$, top sakal birakmi$, abuk sabuk body yapmi$ . uzerine de giymi$ siyah t$ortle pantolonu, vermi$ kendini alemlere . bir latin dansi yapi$i vardi ki boyle yuz kaslarini kasip $ehvetli hal vermeye cali$arak, gormeniz lazimdi . ne hale gelmi$sin sen be kocum, dedim . daha dogrusu, ne hale gelmi$siniz, serhat ? dedim . riziko ekolu yaptim .
  • hitap konusunda sorun yaşadığı söylenir.. (bkz: hitap kararsızlığı)

fakat şarkı söyleme konusunda böyle bir söylenceye gerek yok, herkes bilir..

- evet, simdi siz soyluyorsunuz nurdan..
  • taa bi zaman gazetede cha-cha tutkunu oldugunu soyleyen riziko sunucusu. yarismacilara hitap edis tarziyla ve yuzundekı gulumsemesiyle bir ara prim yapmisti bu kisi.
  • bu soyadla meshur oldugu için takdir edilmesi gereken bir adamdir... (bkz: arnold schwarzenegger) (bkz: arnold strong)
  • su an zaga'da gorulen ve acayip danslar eden kisi.
  • adam yillarca kasti riziko'da. belliyde birgun patlayacagi. gerci bir sure once, yarayah miydi neydi arapca bir sarkinin turkce versiyonunu da yaparak ufak bir infilak daha gerceklestirmisti ama..
  • bir zaman rachid taha nın ya rayah şarkısını türkçe coverlamış olan ilginç unsur. şarkı pek de iyi olmamıştı pek sallanmamıştı ama akıllarda yer etmişti.
  • sıra sizde naziye diye harika bir? türkçe ile konuşurken bir anda tvlerde kıvırtınca konseptini bozan ilginç entellektüel kişilik.hayır bu kadar şopar varken piyasada riziko ilaç gibi geliyordu o da bitti,sanatçı sekansı başladı.ilginç bir insan olsa da takdire şayan oldugu kesindir.
  • kasdav müzik yarışmasının organizasyonunun başlıca sorumlularındandı...
  • artık hoş sesiyle ''evet aziz* siz söylüyorsunuz'' diyemeyecek olan zat.. hayır o kafaya yakışmaz bundan kelli diye.. o yüzden diyorum.. hem zaten kafası da karışık galiba..

habire gülüyor, laila mayla deyip duruyor..

kırma bi kadınla düet yapıyor.. ona da soruyor mudur acaba
    -siz söylüyorsunuz maria** diye..

kadın şaşırır hafazanallah:

-e beraber söylüyoruz ya serhat..
    +olmadı, sıradaki..
    -efendim ?.
    +ha pardon, evet ben de söylüyorum..