şükela:  tümü | bugün
  • turbo ve atmosferik otomobillere yazılım uygulayan, şaşmaz sanayisi merkezli remapper. youtube ve instagram üzerinden bir çok projesini takip ettim, ediyorum. diğer bir çok otomobil kanalından veya oluşumundan farkı yabancı kaynakları da araştırıp işin içinden teknik ve uygulamalı bilgiler vermesi. takip ettiğim kanalları içinden bir otoseyir'in ilk videoları böyleydi.

her hafta* perşembe akşamları youtube üzerinden canlı yayınları var. proje videolarından farklı olarak daha rahat bir ortamda 1-2 saatlik yayınlar oluyor.
    tek başına kamera karşısına geçtiği eski yayınları da güzel ama ekip işi yayınları oldukça tatmin edici.

arabalarla alakalı iseniz, sanayi, servis, bakım, detail, marka ve modeller hakkında bilgi almak için kendilerini takip edip, instagram üzerinden ulaşmak mümkün. hoş benim mesajlarıma cevap vermediler kaan ve serhat, yoğunluktandır diye düşünüyorum *

ekip'te favorim, opel ustası ferhat usta. şahsen tanışmak, bir gün sabahtan akşama çıraklık etmek isterim kendisine.
  • youtube denen çöplükte aklı başında,reklam kovalamayan ender şahıslardan biri. yaptıkları saab 9000 dönüşüm projesi ve opel omega restorasyon projesi dizi tadındadır. keyifle izlenesi kanallardan biri.
  • yaptığı güzel işlerin yanı sıra, otomobiller hakkında baya bir bilgi sahibi olan, canlı yayınlarında kendisi ile sohbet edebilme imkanı bulabileceğiniz, otomobil tutkunu ve aynı zamanda bir motorsiklet sürücüsü olan bir yazılımcı.

opel omega sahibi şu an. saab projesini gayet başarılı bulmuştum. stock araba sever olarak zevklerimiz uyuşuyor. temiz araba her zaman sevilir.
    arabaya nasıl bakılır serhat inci’den öğrenilebilir.
    hemşehrim olarak severim kendisini.
  • serkan inci başlığı diye okuyup bir hışımla sövmek için geldim. lakin ki öyle değilmiş. saygılar abiye
  • otomobilin mesut abisi tadında videolar yapan atarlı genç..
  • opel'in kurucusu adam opel'den daha fazla opel'i savunan yazılımcı.
  • otomobilin serhat abisi diyince kızanlar olmuş..
    otomobilin serhat abisi
    otomobilin mesut abisi
    karar sizin?
  • 2cr yazılım ankara şubesi. kısa zamanda tanışacağız inşallah..