şükela:  tümü | bugün
  • "...
    egemen: balıkesir(almanca biliyor)
    ...
    caner: edremit (almanca biliyor)
    ..."

http://skorer.milliyet.com.tr/…zisi/147/default.htm

toplanın ülküdaşlarım, serhat reyiz'i de alıp goethe institut'u yakmaya gidiyoruz...

"almanca biliyor" ne lan?
  • erman toroğlu'nun ruh çağırdığı telegol programında yüreklere su serpen açıklamayı yapmış spor adamı.

-sayın seyirciler, gerçekten ruh çağırmadık. bu bir mizansendir, şakadır.
  • bildiğin telefon sapığıdır kendisi. rüyaya bile girebilir. düşünsenize telefon çalıyor ve karşınızda serhat ulueren. normal hayatında da böyleyse:
    - bade tekel iyi akşamlar.
    - alo ben serhat ulueren. nasılsın mahmut abi?
    - iyidir serhat bey buyrun.
    - mahmut abi sana bir kaç sorum olacak. abi senin kaçak içki sattığın söyleniyor. bu iddalar hakkında ne düşünüyorsun?
    - serhatcım şu an meşgulum bu konuda konuşmak istemiyorum. oldu.
    - tamam abi. peki bu iddaları manav nihat söyledi onun hakkında bir şey söylemek ister misin?
    - serhat müşteri geldi kapatıyım ben bir şey istiyor musun?
    - ben ne istiyim abi ben sadace iddaaları yanıtlamanı istiyorum. şimdi nihat abi yalan mı söylüyor. yılların manavı.
    - serhatcım çok yoğunum lütfen.
    - tamam abi. peki dükkanı kiralarken şike yaptığın söyleniyor. bu konu hakkında ne söylemek istersin?
    - serhat yeter ama her gün arıyosun sipariş vermeden abuk subuk sorular.
    - tamam abi bunları yayınlarsam kızar mısın?
  • yıllardır türk medyasında görünmeyen alpay özalan'la yaptığı bir röportaj vardırki, kanımca zirve yapmıştır o an. bundan daha fazla yükselemez gazetecilikte.

s: alpaycım kaç zamandır japonyadasın öğrendinmi bari japonca?
    a: valla az biraz bişeyler kaptık işte
    s: peki şu an canlı yayındayız, bize japonca 1'den 10'a kadar bi sayabilirmisin?
    a: ??? sayarım saymasınada şeyyy meyy, gerek varmı ki?
    s: hadi ama bak canlı yayındayız bi say da görelim
    a: .... (alpay mecbur sayıyo burda. ama sayıları tam not edemedim o an kusra bakmayın)

s: evet sayın seyirciler, görüyorsunuz işte türk futbolcusunun gücün. bıdı bıdı bıdı...
  • gökmen özdenak, erman toroğlu, kaya çilingiroğlu ve ziya kaptan gibi avrupa futboluna son derece hakim isimlerle program yapan efsanevi sunucu. bu adamın kurduğu ekip kadar efsane olan tek ekip boys anılardır.
  • yalan haber yapmaktan bıkmayan telegol yorumcusu. bugün alex de souza alenen kendisine yalancı demiştir. peki bu arkadaş bundan utanır mı? hiç sanmam.
  • şu anda kupa törenini tam bir akbaba ifadesiyle izlemekte ve bir skandal çıkması için dua etmektedir. yok lütfi arıboğan'la ersun yanal öpüşmüş, bu ersun yanal'a pahalıya patlarmış; yok burak yılmaz'ın suratı asıkmış, yarın kulüpten ayrılmak için yönetimle konuşabilirmiş; vs...

tam bir leş yiyicidir. futbolda kaos çıksa da reytinglerimiz artsa diye olmayan şeyleri de var gibi göstermektedir.
  • canlı yayına bağlanan bir avukattan, gündemdeki konuya dair kanunların ilgili maddelerinin de isimleriyle bilgi aldı az önce. tek tek anlattı adam, "şu kanunun bu maddesine göre bunlar bunlar yasaya aykırıdır vs." diye hukuk diliyle izah etti. serhat efendi ne yaptı? telefon kapandıktan sonra "işte efenim ben listeyi inceledim, gayet düzgün, kanuna aykırı bir durum görünmüyor" dedi. alkış! hem zaten bir avukat olarak sen kimsin ki serhat'ın yanında? o senden daha iyi biliyor hepsini.
  • bu adam 40 milyar kişinin öldüğü 6.5 milyar kişinin hala yaşadığı dünya topraklarında doğmuş en sinir bozan insandır.
  • erman hoca'nın ruh çağırma gösterisini, "ruh çağırmadık, mizansen yaptık" diye açıklayarak içimizi rahatlatan adamdır. tabi dona bir miktar bırakmama engel olamadı...

edit: lütfen evde denemeyin dedi abi. gerçekten bambaşkasın amına koyiim.