• yetenek yoksunu, yetersiz, saçı olmayan, bilgisi bulunmayan star tv spor müdürüdür kendileri. üstelik bu bey sadece televizyonculuk yeteneklerinden mahrum bulunmamakta aynı zamanda 30 eylul 2003 galatasaray real sociedad macinda vermiş olduğu "bu sene uefa'nın yeni düzenlemesi ile şampiyonlar ligi üçüncüleri uefa kupasına katılamayacaklar" şeklindeki yanlış beyanı da pek çok yorumcunun ağzına sakız olmuş, ilk elden şenes erzik tarafından yalanlanmıştır. böyle yetenek yoksunu kimseleri tv'ye neden çıkartırlar anlamak mümkün değildir.

yıllar sonra gelen edit: yıllar sonra bakıyorum da ben bu adamın hakkını yemişim. aynı acun ılıcalı gibi televizyon için şeytan tüyü var bu adamda. hangi kanala gitse, hangi kadroyu kursa programını istediği gibi izletiyor. yaptığı programcılık türünü tasvip etmesem de hakkını verelim, adam yaptığı işte gerçekten başarılı.
  • futbol bilgisi, kahvede mac izleyen koylu osman efendi'den farksiz. hic bir yorum gucu, analiz yetenegi yok. beylik sokak laflariyla olayi idare etmeye cali$iyor.
    bu ak$am ahmet cakar' in "madem oyle, bjk kazanmak icin nasil oynamaliydi?" sorusu kar$isinda tam anlamiyla "mudur" olmu$tur.
  • ''peltek spiker nasil olmalidir?'' sorusunun yanitidir kendisi. keske hic tanimamis olsak onu ekranlardan. sade bir vatandas gibi alemlerde ortamlarda, kahvelerde, barlarda futbol yorumlasa, biz hic duymasak.
  • kendisi 10 aralik 2003 real sociedad galatasaray maci sonrasi yaptigi yorumlarda maci izlerken hazreti ahmet cakar'la maci galatasarayin farkli kazanacagi konusunda tartistigini anlatarak fubol bilgisinin zayıfligi kadar gorme duyusunun da zayifligi konusunda supheye dusurmustur beni.
  • ahmet çakar'ın talihsiz yokluğunda telegol'e iyice alışmış, takımın ası gibi mücadele etmeye başlamıştır. ahmet çakar'ın yokluğunda ortaya çıkabilecek adrenalin eksikliğini güzel bir şekilde tesbit etmiş ve star tv spor müdürü olarak görevini yerine getirerek bu boşluğu başarılı bir şekilde doldurmuştur. biz ahmet çakar geldikten sonra da yerini korumasını, gerek sinirden titreyerek, gerekse kendinden geçerek ortaya başarılı görsel öğeler çıkarmasını bekliyoruz.

ahmet çakar açığını kapatmak için hafif semirmesi ve kelini parlatması da dikkatimizden kaçmadı. hakikaten uzaktan benziyor yahu ahmet çakara.
  • ahmet cakar yerine telegol programina iyiden iyiye insert olmu$ ki$idir. konu$malari cok agir eyyamcilik/ratingcilik izleri ta$imaktadir.
  • telegol'ün olmadık adamları yorumcu yapmasına bir örnektir kendisi. herşeyden mutlaka bir şekilde haberi oluyor eyyamcıların en önde elde bayrak taşıyarak gideni izlenimi veriyor çok nefis.

- şimdi o maçta ...
    - o maç satılmış adnan. dün duyumlar geldi bana satmışlar
    - abi dur ?
    - kesin demiyorum ama satılmış o maç nası satılmamış diyebilirsin ki bana sen
    - eh.
  • spor bilgisi tartışılabilir ama işini çok iyi yapar. haberi söker, koparır alır. babası olsa tanımaz.
    bülent korkmaz'la arası çok iyidir, hastalık ötesi derecede galatasaraylıdır.
  • haftalar geçtikçe ve ahmet çakar telegole dönmedikçe onun yerini sahiplenmiş kişi. ahmet çakarın yerini o kadar sahiplenmiştir ki ona benzeme sevdasına kapıldığını düşünmekteyim.
hesabın var mı? giriş yap