*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • seri filmleri, elm sokağı, star wars, back to the future, ve zamane serileri olan yuzuklerin efendisi, matrix, harry potter gibi filmleri bir kac gun onceden hazırlıklar yaparak (patlamış mısırlar, cesit cesit cipsler, mevye suları ve bilimum asitli icecekler ) arkadas grubunu da bır araya getirmek suretiyle dvdve home theater 'ı olan bir bireyin evinde seyredilmesi eylemidir. burada dikkat edilmesi gereken husus, zaman hesaplarını iyi yaparak eylemi 10 saatlik bir zaman dilimi içerisinde bitirmektir ki bu süreyi gecen uygulamalar can sıkıcı olur, izlenilen seriden sogutur. dolayısıyla hadi bir yemek yapalım yiyelim, cişim geldidurdur, gibi kıskırtmalara ve isteklere boyun egilmemelidir.
  • star wars + the lord of the rings + matrix + back to the future 'ın bir solukta ara vermeden izlenmesi jedi training'in zorlu ama olmazsa olmaz bir parçasıdır. bir çok yiğit apprentice bu yolda helak olmuştur.
  • seri dizileri izlemekten daha kolay bir iştir zira 24dvd set yaklaşık 18 saat.
    bir de filmleri izlerken örneğin alien gibi filmleri farklı yönetmeler çekmişse yönetmenler hakkında atıp tutmak ulan 3. film ne guzeldi 2.de sıçmışlar işte david fincher kendini gostermiş turunden yorumlar yaparak bira içmek farz ve eğlencelidir
  • daha da kasarak bir gunde bir kac seri film bitirile bilir ama tavsiye etmiyorum adamın ağzına sıcıyor gozleri ve beyni sulanıyor her tarafda garip nesneler goruyor ve algı yeteniğinizi kaybediyorsunuz
  • yasal uyarı : bu numarayı star trek serisi ile denemeyiniz.
  • bu tür seriler yanında siparis yemekler önerilir.
    özellikle pizza iyi gidiyor. hem yerken dikkatte dağilmiyor, film bölünmüyor.
    bir öneride bu serilere başlayacaklar önce bi x-men alsinlar önden, hem light, hem kisa, yapabilecekler mi görülür.
  • 9 saatten fazla süren lotr serisini(3 film) aynı gün seyrettim.
  • rockyi izlemiştim bir gece ansızın hiç durmadan :)
  • bir günde ilk 15 bölümünü izlediğim lost aklıma geldi. nasıl bir heyecan nasıl bir keyifti.