şükela:  tümü | bugün
  • içini kaplayan önü alınamaz insan öldürme dürtüsüne boyun eğecek kişi ya da kişiler için hayati önemde olacak olup, bir nefesi sonlandırma gücüne haiz oluşun bireye kattığı güçlülük hissini yaşamanın o doyum olmaz hazzını tatmak isteyenlerin akıllarından hiç çıkartmaması gereken tavsiyelerdir.

öncelikle amerikalı seri katiller gibi işi şova döküp polisle köşe kapmaca oynamak amacıyla cinayetin ardında ipuçları ya hiç bırakılmamalıdır ya da bırakılacaksa çok iyi düşünülerek yapılan planlama doğrultusunda bu yapılmalıdır.

seri katillerin yakalanmalarındaki en büyük neden bilerek bıraktıkları ipuçlarıdır. insanın kendisine duyduğu özgüven ve ego, ne yazık ki akılcı düşünmeyi perdelemektedir.
  • (bkz: ben bir katilim bilinmek istedim)

illa kaşıntınız tutar yakalanmak istersiniz, o yüzden yapmayın.
  • devlet başkanı, başbakan olun. öldürdükçe şehit dersiniz, vatan sağolsun dersiniz halk desteği ile hiç yakalanma korkusu olmadan yaşarsınız.

(bkz: kenan evren)

(bkz: süleyman demirel)

(bkz: tansu çiller)

ismi lazım olmayan üç harfli.
  • filmlerde ilk ipucunu genelde katilin hangi elini kullandığıyla ilgili bulurlar. o sebeple solaksanız, sağ elinizi kullanın. arasın dursun pezevenkler.

amerikan film sektörünü de böyle çökerttim işte. dahiyane bir fikir bence.
  • gazoz olmayın, efsane olun.

öyle bir plan yapın ki, en kısa sürede en çok insan öldürme rekoru filan kırın.

yakalanmayın, ölün gitsin.
  • öldürmeye gözlüklü ezik çocuktan ve seksili kızdan başlamayın. az akıllı olun, daha kimse sizi fark etmemişken ortamın en zekisini öldürün. gerisi gelir zaten.
  • dexterın izinden gidin.
  • kusursuz cinayet yoktur bunu unutmayın.
  • olma.
  • seri olun.