• başlık neredeyse 10 yıl önce açılmış, varın gerisini siz düşünün. yıl olmuş comolokko, araba yaptım dersen kafanı okşarlar herhalde.
  • sanırım bir 10 yıl daha göremeyeceğimiz üretim. herşeyi geçtim dışsını halletsen dahi daha yerli ve milli bir motor yok. elin almanı altay tankına bile motor vermedi. gerisini siz düşünün.
  • bizim enayilere bile satsan çok büyük bir başarı.( ben hala arabanın üretileceğine, seri üretime geçeceğine dahi inanmıyorum.) 80milyon nüfuslu ülke kendi başına bir pazar. sattığın araba kadar , yurtdışında araba ithal etmekten de kurtulacağın için başarı ikiye katlanır. şimdiden üretilmemesi için muhalefet edenler ortalarda geziniyor. devrim arabaları filmini izlerken hissettiklerim tekrarlanıyor resmen.
  • üretilse bile küresel pazarda yerini alabilecek mi? orası muamma.
  • bunun yerine daha karlı seri üretimi yapılacak şeyler var.
  • devletin yapması gereken yerli üretim aracı ticari taksilerde zorunlu tutmak. yerli aracı kullanmayan ticari taksicilik yapamayacak. ancak o zaman işler rayına oturur.
  • dostum bu ay tanıtılacak demişsin de ayın bitmesine 1,5 saat kaldı.
  • (#98500728)
    bir gece ansizin tanitabilirler :)
  • ben taksiciler artı tüm kamu diye artırıyorum. passat'a mı binseydim diyenden, milyonluk mercedes kiralayana kadar herkese zorunlu olmalı.
hesabın var mı? giriş yap