• sonunda çeviri projemi hayata geçirip, birinci bölümünü çevirdiğim podcast.

cc tuşuna basıp youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

birde, yok mu türkçe hufingtonpost tarzı bir yer gidelim söyleyelim böyle bir şey yaptık diye. fellow suser'lerden yardım istiyorum bu konuda.
  • benim dinledigim en iyi poscast . produksiyon, muzikler, hikaye, gercek ses kayitlari, canlandirmalar. hersey super olmus.

9/10
  • dinlemek icin persembeyi zor bekledigim podcast.

suradan da hakkinda okuyabilir, resimlere bakabilirsiniz:
    http://www.news.com.au/…tory-fnndfy6b-1227126516090
  • televizyon sektöründe, tek bir hikaye etrafında dönen dizi türlerine verilen isim. serial'lerde bir bölümü bile kaçırmanız sizi diziden koparabilir. türkiye'deki dizilerin %90 ı serial mantığında çekilir.

daha iyisi ve eğlencelisi için:
    (bkz: series)
  • final bolumu hakkinda insanlar reddit'te ne dediler
  • (bkz: mailchimp)
    (bkz: mail khimp?)
  • 24 saat içerisinde final bölümünü yayınlayacak olan podcast. adnan syed 'e ne olacağını göreceğiz umarım.

ayrıca funny or die 'ın final bölümüne dair tahminleri sandalyeden düşürecek kadar fena: link link
  • amerikan menşeili bir podcast. şuanda amerikada en çok indirilen podcast durumunda. ilk bölümünü dinledim, sesli kitap tarzında, polisiye bir hikaye anlatılıyor. sesli kitaplardan biraz farklı gerçi, polis sorgulamalarındaki ses kayıtlarını falan dinletiyor kadın size, telefon konuşmalarını dinletiyor. hoş yani. diğer bölümleri de onun devamı olacak sanırım. otobüste metroda dinlenebilir.
  • adnan syed'in bugün yıllar sonra tahliye edilmesiyle tekrar hatırlanan başyapıt.
    zaten milyonlarca (milyor?) kez dinlenen podcast anlaşılan tekrar bir harlanacak.

adnan da hacı sakallı bir abimiz olmuş zaman içinde. insan podcast'i dinlerken normal amerikan genci bekliyor, bambaşka bir şey çıktı hapisten.
  • ing. dizi (film)
hesabın var mı? giriş yap