şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bein gurme'de program yapan kaliteli bir sef. anlatimindan malzeme bilgisinin ve teknik bilgisinin oldukca iyi oldugu anlasiliyor. yemek yapmayi sevenlerin kendisinin programlarindan faydali bilgiler ogrenebilecegini dusunuyorum.
  • (bkz: köylü)
  • insanı sıkan anlatımı, asık suratı ve negatif enerjisi ile anlattıklarına odaklanamadığım şeftir.
  • evdeki çalışanlarına eziyet olduğunu düşündüğüm, fazla paradan ne yapacağını şaşırmış, suratsız ev hanımı. her önüne gelen kendine şef dedi diye bu kadıncağız da şef oldum sanmış
  • tam bi külkedisi masalı gibi duruyor. özel derse gittiği öğrencisinin babasıyla evlenmiş. adam çok varlıklı. şerife de baya kaliteli bi kadın. çok takdir ediyorum. kendini çok iyi yetiştirmiş güzel bi kadın. başarıları daim olur bence.
  • tasarruf konusunda uzman görünen şef. ancak tasarruf yapmak için harcadığı zaman ve para tasarruf ettiği malzemeden çok daha fazla.
  • önceden matematik öğretmenliği yaptığını duyunca çok şaşırdığım şef. sanki dünyaya sadece yemek yapmak için gelmiş gibi bir hali var, çünkü aşırı ayrıntıcı bir yanı var kendisinin. bu kadar fazla şeyi nasıl aklında tutuyor şaşırıyorum. yaptığı yemeği anlatırken, söylediklerini dinlerken o kadar çok yükleme yapıyor ki dinleyene/ izleyene biraz serseme dönüyorsunuz.* anlatımının bu kadar güçlü olması da öğretmen olmasından kaynaklanıyormuş demek ki.