şükela:  tümü | bugün
  • 11 kasım 1989 doğumlu senegalli defans oyuncusu.
  • kendisi sanırım bir fm efsanesi. şu an devre arası olan rosenborg-tromso maçının ilk yarısında hem harika oynadı hem de gol attı. defansif ortasaha görevinde oynuyor ama basmadığı yer yok, buna rağmen hem top kapmada, rakiple mücadelede, hem de hücum anlamında topla ilişkisi süper. gencecik de adammış, takip edilmeli.
  • football manager 2012'nin hemen başında 900 bin avroya takımınıza katabileceğiniz oyuncu. sonraki sezona da 10-12 milyon civarı bir fiyata satabiliyorsunuz. paranızı altına yatırsanız bu kadar değerlenmez. genç menajerlere duyrulur.
  • football manager 2012'de oyunun hemen başında (temmuz 2011) 1.4 milyon avroya beşiktaş'a aldığım, anında ilk 11'de sol stoper oynattığım, ilk sene uefa kupası ile şampiyonluğu almamda büyük emeği geçmiş ve ikinci sezon devre arasında (ocak 2013) 25 milyon avro bonservis ile benfica'ya sattığım kral zenci arkadaş.

yerine younes kaboul alındı tottenham'dan 4 milyon avroya. kara'dan daha hayvani özelliklere sahip. onu da iki seneye kalmaz 20 milyon avroya okuturuz kesin :)
  • son 2 yılın football manager efsanesi. kendisini hiç izlemedim gerçek hayatta ama oyunda her gittiğim takıma alırım. az önce takımıyla birlikte geldiği antalya havalimanında arkadaşlarına '' who is kara '' diye soru yönelttim. kendisini gösterdiler. gittim yanına. adı gibi kendisi de kapkara birşey.

''kara'' dedim kırık ingilizcemle. '' i bring you to all teams which i manage in football manager. you are like my son.'' gülüştük beraber. çok mutlu oldu lan adam, dünyanın bir ucunda kendisine hayran bir futbol delisi gördüğüne.
  • 4.5 milyon euro karşılığında anderlecht'e transfer olan manevi evladım.

(bkz: #39434585)
  • 8 milyon avro karşılığında leicester city'e transfer olması beklenen stoper.
  • yaz transfer dönemi adını sıkça duyabilceğimiz stoper.yolu ülkemize düşebilir.
  • ilginç bir şekilde tff resmî sitesinde muhattap ahmet bulut olarak görünmekte.

acaba demedim değil.
  • kendisi bir zamanların fm efsanesidir. sözleşmesi bittiğinde herkes üzerine atlardı. hayreti mucip.