şükela:  tümü | bugün
  • bu sezon antalya süper amatör küme'de mücadele etmektedirler.
  • dün itibariyle, kepez belediyesporu penaltılar sonucu 7-6 yenerek bal ligine yükselen takım.
  • pazar günü korkuteli ile maçları vardı. bir arkadaşımla görüşcem maçtan sonra söz verdim. erkenden de görüşeceğimiz yere gittim. maç umrumda değildi hangi skorla biterse bitsin. sonra beklerken aklıma geldi maç beraberse biterse uzayacaktı. sahadan.com dan maç durumuna baktım 0-0 dı. beklemekten sıkılmıştım zaten allahım gol olsun artık dedim ve bir dakika geçmedi serikspor golü attı. bu kadar hızla kabul oldu duam heralde miraç kandillinin etkisi ;) maçta 2-0 bitti serikspor sanırım 3. lige çıktı buda entrynin bilgisi olsun.
  • play out mücadelesini 2-0 kazanarak bir alt lige düşmekten kurtuldu. bal liginde oynamaya devam edecekler.
  • 2017-18 bal ligi 7. grubu şampiyon tamamlamayı haftalar öncesinden garantilemiş futbol takımı. 8.grupta kıran kırana devam eden ödemiş-torbalı şampiyonluk yarışında ipi göğüsleyenle 3.lige yükselme maçı yapacaktır. ayrıca grup pehlivanlar adında taraftar grubu vardır.
  • bize ne bundan denilecek durumdadır
  • 3.lige yükselme maçında ödemişspor'u sahadan silerek 5-0 galibiyet alarak, profesyonel lige adım atmış futbol takımı. bu kadroyu korur ve bir kaç nokta transfer yaparsa 3.lig kendilerine dar gelecektir.
  • tarihlerinde ilk kez profesyonel bir ligde mücadele edeceklerdir..
  • bugun ki 17.10.2018 kendi evinde kocaelisporu 2-1 yenen takımım.
  • 2. lig yolunda son bir engeli kaldı. play off finalinde çorumspor ile karşılacaklar. ınşallah kazanan serikspor olacak.