şükela:  tümü | bugün
 • basrollerini meg ryan ve timoty hutton'un paylastigi 2009 yapimi komedi filmi. spoiler vermek gibi olmasin ama;
  (bkz: duct tape)
 • elde aslan gibi bir kristen bell varken, ahı gitmiş vahı kalmış meg ryan'ın başrolde olması bu filme karşı önyargıyla bakmama neden oluyor. estetik cerrahiyle ilgili bir film olsaydı tamam ama şu şartlar altında bence kristen bell'e büyük haksızlık edilmiş.
 • bu filmi "komedi" beklentisiyle izlemeye başlamamak gerekir*. ancak yaklaşık 90 dakikada anlattığı hikayesiyle "kadın milletinden korkulur" lafını özetlemiş, utandırmıştır* *. erkeklere izletmeyin, korkutmayın adamları derim ben..
 • meg ryan bir harika dedirten film olmuştur.
  filmin sonunu tahmin etsem de, sonunda yine uzunca bir tebessüm etmeme sebep olmuştur.
  izlenilesi romantik komedilerdendir kendisi.
 • meg ryan'ın kısa kıvırcık saçlarını mumla aradığım filmdir.
 • diğer kıza çok acıdığım film. zira o da sevmiş, aşık olmuş... ama eski karısı ile barışan adamı görünce gözleri doluyor, sadece bir "hoşçakal" diyip çıkıp gidiyor, gururuyla...
 • kadınların sevdikleri adam ugruna yapmayacagı seyin kalmayacagını gozler onune seren, pek seker film.
  ama objektif yaklasamıyor olabilirim, icinde meg ryan olan her film zaten sahane diye baslıyor benim degerlendirme skalamda.
  oyle hayatın anlamını bulacagın bir film degil elbet, ama bos vaktinizde izlenip tebessum ettirecek bir romantik-komedi.

  --- spoiler ---
  kadının ask icin balataları sıyırıp patetik hallere burunmesini pek gunluk hayat gercegi kulvarından izledim.
  erkegin bastıramadıgı kadın yanında kendini degersiz hissetmeye baslayıp cok daha "needy" bir kadına gecmeyi arzulamasını son derece sıradan buldum.
  ve evet cok defa dendigi gibi:
  kadının beyninin isleme sisteminden korkulur..
  --- spoiler ---
 • 84 dakikanın nasıl geçtiğini anlamadığım kadın-erkek ilişkileri üzerine filmdir. kadın ben sana neyi eksik verdim'in sorgulamasını, erkek de kadın üzerinden kendi sorgulamasını yapıyor film süresince.bazı şeyler manidar.

  --- spoiler ---

  louis:çok yazık.ilişkiler de ölüm gibi.iki kişi arasında yaşanıyor.

  --- spoiler ---
 • geçenlerde bir yolculuk esnasında, yolda uyuyamadığım için izlediğim filmdi, sonunu izleyemiştim şimdi tamamlandım.

  lan hyr, ben neden yolda uyuyamıyorum anlamıyorum. gece kütüphanede kitapları sabah tekrar teslim alabilmek için sabahladım, deli gibi uykusuzum. otobüsün kalkmasına az bir zaman kala, gideceğim firmanın yolcu bekleme salonunda az bir şey uyudum. otogara götüren serviste de uyudum ama otobüse binince, uyku muyku kalmadı hep aynısı oluyor anlamadım gitti.

  neyse.

  --- spoiler ---

  soyguncuları meg ryan'ın ayarladığını düşündüm ben de hepiniz gibi de, filmin sonuna kadar belli olmaması, "lan acaba bu sefer ters köşe mi olduk" derken, çocuğun selamı ile bir klişeye daha merhaba dedik. fim, ne komedi, ne dram, ne aşk vb... kadınların neler yapabilceğini göstermesi açısından iyi.
  --- spoiler ---
 • meg ryan'a uzun sacin da cok yakistigini gördügümüz film.