şükela:  tümü | bugün
  • izmir 6. sanayide gösteren acemi uygulama merkezi.

araçlara düzinelerce islemi 750 tl'ye yaptiklarini iddia ediyorlar. (seramik kaplama dahil)
    fakat, sadece kullandiklari malzeme o para yapiyor. nasil bir islem ve uygulama ile yürütüyorlar bilmiyorum ama ben hic memnun kalmadim. sadece goz boyuyorlar temizlikle ve reklamlarla. calisanlar sicak kanli, samimi cocuklar ama kaliteli işçilik yok.
  • geçen ay seramik yaptırdığım mekan.
    çok kötü işçilikten ziyade, bilgisiz ve tecrübesizler. uzak durun gidin 3-5 kuruş fazla para verin başka yerlere yaptırın.
  • ınstagram da sürekli reklamını gördüğüm detailing firması maslaktaki yerleri dolup taşıyormuş postlarına göre. fotoğrafları güzel görünüyor ama o kadar işlemi o paraya nasıl yapıyorlar merak ediyorum. tecrübeli arkadaşlar yorumlayabilirse güzel olur
  • bu hafta 589 liralık kampanyalarını kullanıp seramik yaptırdım. aracım beyaz olduğu için aşırı parlamadı, ne yaptıklarını bilmem ama mahallede dandik pasta cilacı 300 lira istiyor, biraz daha fazla verip bu adamların iddiasını görmek istedim, maslak şubesine gittim.

genç arkadaşlar çalışıyor, cana yakınlar, güler yüzlüler ama bana bu işin profesyoneli gibi gelmediler, vaktim olsa arabanın başında bekleyip izlerdim ama bırakıp gitmek zorundaydım.

-ufak tefek çizikler vardı, rötuşlamışlar, çok başarılı değil ama mecbur da değillerdi.
    -jantlar güzel parlamış, ızgara ve logo güzel parlamış. metalik yerlerde daha iyi çalışıyorlar.
    -iç temizlik yapılmış, normal süpürme ve toz alma yapılmış, abartı bir durum yok.
    -camlar içten hiç silinmemiş, dıştan çok iyi cilalanmış. o kadar işlem yapıyorsun, yarım bırakma di mi?
    - tampon dodik gibi plastik aksam cilalı gibi parlatılmış, hoşuma gitti. muhtemelen bir haftaya bu etki kaybolur ama olsun.

genel olarak parasına göre memnun kaldım. araç değiştirince yine buraya getiririm. seramik yaptılar mı emin değilim, benim bildiğim seramik 24 saat bekletilir, araç bana 8 saatte teslim edildi.