şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: #47002328)
  • fevzi tuncay hakkında yazı yazmış.

yazının başlığı şu: yaşamak bu değil

yazıda geçen bir cümle: babası oğlunun yaşadıklarının da etkisi ile dünyaya bir kalp krizi ile veda etti.

kusura bakma ama serkan sen fevzi'nin annesinin ölümünden nemalanan bir vicdansızsın.

10 tık fazla alacaksın diye böyle bir yazı yazılır mı?

fevzi intihar mı etsin istiyorsun. zaten adamın psikolojisi bitik. böyle bir yazı yazıp beşiktaşlılara paylaştırıyorsun.

kusura bakma kardeşim ama senin allah belanı versin.
  • futbolextra genel yayın yönetmenliğine bir yıldan sonra geri dönmüş, çok sevmesem de sporx'teki yazılarına da devam etmeye koyulmuştur. *kafasına göre'de de bir şeyler karalıyor futboldan sanattan hayattan... ben yazılarını da tarzını da seviyorum şahsen.
  • yakında tv'ye falan çıkmaya başlarsa herkes ne olduğunu bilsin diye yazayım:

tahir kum'un sporx'inde yazar. hayatının büyük çoğunluğunu emre b. övmek, aslında ne süper bir insan olduğunu anlatmakla geçirir.

dün son dakikada fransa vizesi gelince de "fatih terim ve arda'yı beğenmeyenler sevinmesin" diye tweet attı. parasızlık böyle şeyler yaptırıyor insanlara. istanbul zor.
  • zamanında hayatım futbol dergisinde yazdığı yazıdan anlaşılacağı üzere ırkçılıktan yana taraf sergileyen birisidir. o gözle okunmalı/seyredilmelidir.
  • bir soyad, bin sey anlatir....
  • emre b. şakşakçısı. bu adam bile "spor medyası"nda iş bulabiliyorsa herkes bulabilir üzülmeyin.
  • emre belözoğlu'nun hüloggggcusu. a spor'a çok yakışmış. umarım hep orada kalır.
  • az önce seviyeyi "ağlarsa anam ağlar, gerisi yan ağlar"a kadar çekmiştir. başarılarının devamını diliyor, kafama sıkmaya gidiyorum.
  • sanki halinden tavrından ceyla'ya yazılıyormuş gibi geliyor bana.

çünkü bu kadar kalitesiz esprinin başka nedeni olamaz. kendisine tavsiyem o kız sana bakmaz aga. kendine göre başka kız bul.