şükela:  tümü | bugün
  • msn'de tanıştığı iki kişi tarafından soyulması ile haber olan, bu yönüyle medyaya mı kızayım polise mi sinir olayım bir türlü karar veremememi sağlamış şahıs. (sinirli bir şekildeyken sözlük formatına uygun entry girmek ne kadar zormuş yahu, bu da olmadı zaten)

haberi okuyanlar bilir, serkan altunorak kendi evinde internetten tanıştığı kişilerce soyuldu ve bu durumu dünyanın her yerinde yapması gerektiği gibi gidip polise bildirdi. ancak deşifre olmak istemediğinden olabilir konuyu önce farklı biçimde anlatmış sonra da olan herşeyi açıklamış. peki başına gelen nedir: yalan ifade vermekten hakkında işlem yapıldı, başına gelen olay medyaya sızdırıldı, medya da biraz ünlü birisi ya hemen atladı bu olayın üstüne, haber yaptı. ulen bu çocuk kaç sezondur dotta nasıl bir oyunculuk sergiliyordu, kürklü merkür nasıl bir oyundu haberin var mı? bir kere bile sayfalarında yer verdin mi? hayır ama sansasyonel bişey buldun ya kaçırma. daha önce de olmuştu benzer birşey. adalarda tecavüze uğrayan bir oyuncu kızın haberini herkesin tanıyacağı biçimde ama gözleri bantlı olarak vermişlerdi. nedir bu medyanın mağduru bir kez daha mağdur etme lüksü. darp edileni, tecavüze uğrayana bir de kendisinin darp edip tecavüz etmesi.

bir de olayın polis boyutu var tabii. kendisine geleni yalan beyandan suçlu bulan, ki sonrasında olan olaylar o kişinin size doğruyu söylememekte ne kadar haklı olduğunu gösteriyor. başına bişey gelirse bana gelme diyor polis bu olayda resmen. mağdur hakkında suç duyurusunda bulunuyor. peki asıl suçlular nerede, çalınan eşyalar nerede? görevi hırsızları yakalamak olan polis bunun yerine kendisine gelenlere ahlak dersi veriyor. neden, çünkü burası türkiye
  • serkan altuniğne'nin bi boy büyüğü*
  • son zamanlarda radiohead'in muse albümünü dinliyomuş. artık roportajı yapan kişi mi sağlam sallamış kendisimi bilemicem
    http://img153.imageshack.us/…710150099897798649.jpg
  • dünyanın en tatlı seslerinden birine sahip kendisi. o sesi duyunca insanın kedi gibi mayışıp mırlayası geliyor*
  • çok güzel adam. buradan cınııımmmmm* demek istiyorum kendisine.
  • kivanc tatlitug ile yarisacak kadar yakisikli, sinif dizisindeki oyunculugu son derece basarili olan simdilerde melekler korusun adli diziye guzellik katan oyuncu.
  • mimar sinan üniversitesinde yüksek lisans yaptığı donemlerde okuldaki bütün hatun kişilerin "bana aşık-hayır bana-yok yok kesin bana-şeklinde delirerek yok olmalarına neden olmuş,yetenekli oyuncu ve ekrana yapışarak izlediğimiz bir çok hollywood yıldızının(ethan hawke,brad pitt,jude law,johnny depp,ben stiller,matt damon ee daha ne olsun)türk insanıyla buluşmasını sağlamış profesyonel deyimiyle"yakışıklı ses"in bizzat sahibi.great expectitions da ethan abimizin new york'la ilgili attıgı tiradı öle bir konuşmuştur ki tanıyanlar neden bahsettigimi anlayabilirler.nevi şahsına munhasır bu adam gerek hayattaki duruşu gerek aşkla bağlı olduğu dostluk anlayısıyla herkesin tanıması gerekli bir şahsiyettir.bir ciiiinniiiim diyişi vardır ki ağzınızı kulaklarınıza çıkarır.
  • sezen aksu'nun yanmışım sönmüşüm ben şarkısının klibinde de oynamışlığı vardır. hani şu kavga edip sonra öpüşüp barışan çift...
  • rin tin tin'e de ses veren ve ayrılsak da beraberiz dizisinde unisex bekir'i canlandıran oyuncu.
  • müthiş giyinen, stil sahibi oyuncu.