şükela:  tümü | bugün
  • teee avustralya'da taniştiğim bi adamin saç ekimini yapmiş, harika iş çikarmiş insan. "benim adimi verirsen indirim yapar" dedi ama adamin adini sormayi unuttum anasini satiym, 4 ay önce ektirmiş adam ama anlaman mümkün değil basbaya saç çikmis. bi de burda doktor adi yazanlar doktorlardan para aliyolarmiş reklam şeysine ya, bana ulaşirsa banka numarasini şaapayim.
  • instegramda öneriliyordu baktım adam başarılı gibi.yeri sanırım şişlide.seneye bir ziyaretçisi olucam sanırım
  • 5 kasım 2019’da mecidiyeköy’de bulunan dr. serkan aygın kliniğine saç ekimi için randevu almış bulunmaktayım.
    klinikte çalışan eda hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.saç ekim sürecimi ve sonuçlarını burada olumlu veya olumsuz bir şekilde tarafsız olarak editleyeceğim.bakalım bizi neler bekliyor.

edit: ekim tarihini 6 ocağa erteledim.kasım ayında müsait olamayacağımdan ötürü.ayrıntılar geliyor.. :)
  • görüşme için 7 ocak'a randevu aldığım doktor-klinik. sonrasında operasyon ne zamana planlanacak göreceğiz.

edit: direkt 27 ocak'a randevu aldım, sonrasında 2 hafta tatil gibi olduğum için. o sabah gidip operasyona gireceğim bakalım.

edit2: operasyon gerçekleşti. sonraki gün pansuman, lazer vb. birkaç işlem de yapıldı. 15 gün içinde kabukları dökmüş olup bekleme dönemine geçmeyi umuyorum. sorusu olan varsa yeşillendirebilir. ben gayet memnunum şu an. (sonucu görmek için en az 5-6 ay var daha:)
  • gerçekten operasyon yapmış arkadaşlar bi yeşilendirebilir mi diye merak ettiğim ünlü ekimci.
  • sizleri gönül rahatlığıyla yeşilleyebilirim
  • ektiren arkadaşlar bir yeşillendirin hele. fiyatlar nasıl, ekimler nasıl?
  • biraz önce el clasico'daki reklam panolarında ismini gördüğüm saç ekici.
  • el clasico’da reklam billboardlarından adını duyduğum doktor.nasıl bir reklam bütçesine sahip olduğunu düşünmekteyim
  • an itibariyle el classicoda reklamı görülen doktor. tek rakibi thy hakkaten.