şükela:  tümü | bugün
 • https://twitter.com/…200/status/1128580692919631872

  video: https://twitter.com/…yok/status/1128708041665335299

  kırmızı kartla alakalı:

  -hakem serkan çınar: "bakmaya geliyorum."
  -var alper ulusoy: "gelme, çok talihsiz bir kaza. samudio'nun hatası yok."
  -hakem serkan çınar: "hayır ben gelip bakacağım."

  penaltıyla alakalı:

  - var alper ulusoy: "oyna, devam. ufak bir temas da varsa, çok önemli değil."
  -hakem serkan çınar: "hayır ben şüphelendim, bakacağım."

  adam emekliye ayrılacağını bile bile galatasaray'a verdi maçı, aynen hakemliği bırakan bülent yıldırım gibi kamikaze yaptı.
 • alper ulusoy bu konuşmalarla zan altında kalmıştır.
  neden gelme diyorsun?
 • kırmızı kartta olayın sıcaklığında ve oyuncunun suçlu yüz ifadesine göre duygusal bir karar vermiş olabilir ancak penaltı yüzde yüz penaltıdır. serkan çınar kırmızı kart haricinde yanlış karar vermedi.
 • kaynak gösterdiğiniz adam var kayıtları kimseye verilmiyor seneye de verilmeyecek demiş. nedense rize maçından sonra var kayıtlarına ulaşmış.
  https://twitter.com/…200/status/1119186333631746053

  silinirse diye : https://eksiup.com/p/2i9699s92nmu
 • şaşırtmayan konuşmalardır. var uygulamasında gri pozisyonlar yani sana göre bana göre farklı yorumlanan pozisyonlar incelemeye dahil değildir. bu söylenene göre alper ulusoy yapması gerekeni yapmış; ancak serkan ulusoy kafasına eseni veya içinden geleni yapmayı tercih etmiş.
 • alper sus sikmiyim belanı diye de eklemiş hatta serkan çınar. yani yalan haber yapıyorsunuz, biraz inandırıcı kılma çabası içinde olun ya. galatasaray var kayıtları açıklansın derken var kayıtlarını kimse bilemez, bu yasaktır diye ortalığı yakanlar şimdi halil özer isimli tescilli galatasaray düşmanı herifi kaynak gösterip galatasaray'a vurmaya çalışıyor.

  bundan bağımsız olarak serkan çınar'ın verdiği iki kararı da hatalı buluyorum. bu maçın da var kayıtları yayınlansın, protokole aykırı bir şey varsa sorumluları da ceza alsın.
 • alper ulusoy: "oyna, devam. ufak bir temas da varsa, çok önemli değil."

  mal galiba. ufak bir temas var ve penaltı zaten. ne demek ufak bir temas da varsa?

  var hakemleri sezon boyu bütün takımlara karşı hatalı kararlar verip hakemleri yanlış yönlendirdiler. 1 haftadır bunların yüzünden gündem hakem hataları.
 • yan hakemler ne zamandan beri orta hakeme hükmeder olmuş? halil özer cambaza bak mı yapıyor acaba?
 • kayıtlar gerçekse galatasaray'ın hakemler tarafından doğranmaya çalıştığını gösterir. var hakemi alper ulusoy, galatasaray'a puan kaybetmek için operasyon yapmıştır anlamına gelir.