• istanbul arel üniversitesi'nde öğretim görevlisi olan güzel insan. temel fotoğrafçılık, uygarlık tarihi, iletişim sosyolojisi gibi dersler vermektedir ve yakın zamanda sigarayı bırakmıştır.
  • 28 temmuz'da evlenecek olan kişi..

bir denizde kaybolalı yıllar olmuştu; şimdi o denizin ortasında bir hayat kurdu..
    nikahta da düğünde de hayatta da hep beraber olmak dileğiyle.. moda'ya çok yakıştınız, taksime de öyle..
    `...`
  • sosyoloji mezunu insan hatta iyi insan. "büyüyen fotoğraf-küçülen sosyoloji" kitabinin yazari.
  • "büyüyen fotoğraf-küçülen sosyoloji" isimli çalışması ilk entry'de belirtildiği gibi (hala) kitap halinde bulunabilir ve okunması tavsiye edilir. ifsak dergisinin bir önceki nesil edisyonunda yayın kurulunda yer alarak yayina hazırlık toplantilarina bilgisini ve neşesini katmistir. sigarayı bıraktığı için bol şans ve sabır dilenesi kişidir.
  • fotoğraf konusunda epey bir bilgisi olup, fotoğraf çekmekten çok haz almıştır. bir zamanlar fotoğraf dükkanı olup, katalog, porte vs. vs. birçok konuda fotoğraf çektirip hayatını sürdürmüştür, lakin leica adlı fotoğraf makinesinden istiyor bir gün çok param olursa alacağım. marmara üniversitesi sosyoloji mezunu olup '' ünsal oskay'ın '' öğrencilerinden'dir. marmara radyo, televizyon ve sinema'da yüksek lisans yapmıştır. yüksek lisans tezine '' büyüyen fotoğraf küçülen sosyoloji '' konu başlıklı olup, tamamladığı senede baya ses getirmiştir. tezini babil yayınlarıyla birlikte kitap'a basmıştır. halen istanbul arel üniversitesi radyo televizyon programcılığında bölüm başkanlığı yapmaktadır, doktora konusunda başına bela olan bir yds sınavı var :) sigara'yı bırakıp tekrar başlayanlardan birisi, kendisi gibi büyüyen bir çınar yetiştiriyor. sosyoloji konusunda birçok makale, kitaplar yazması gerekli olduğunu savunuyorum, ayrıca çok tembel'dir. karakter konusunda müthiş derecede olup, küfür edilmesi konusunda rahatsız olur.

hayatım konusunda birçok olumlu yardımları bulunmuştur. hoca değil de, arkadaş olan hocalar vardır ya ondan'dır.

bal dilimli bir kavun gibi...

gelecekten gelen edit: sigarayı yeniden bırakmıştır!

yaşa serkan hoca!
  • istanbul arel üniversiteside öğretim görevlisi olan fotoğraf hakkında derin bir bilgisi olan iletişim sosyoloji ve fotoğrafçılık dersime girmiş en sevdiğim hocam.

kendisini severek ama umutsuz bir şekilde okuduğum bölümümde bana umut kaynağı olmuştur.yol göstermiş ışık tutmuştur.sayesinde walter benjamin * elias canetti jean baudrillardile tanıştım sinemaya edebiyata karşı bakış açım çok değişti.bununla birlikte fotoğrafçılık hususunda çok şey öğrendim.ah birde don kişotu iş bankası yayınlarından cild cild tam şekilde okutmuştu bizlere ve ardından alt metinini anlatmıştı liseden gelmiş biri olarak ne kadar bilgisiz biri olduğumu anlamıştım o gün ve daha çok okudum ve izledim .hatta orhan kemal sevdim ve kendisi sayesinde yayın evleri ve çeviri hususunda son derece titiz oldum aynı şekilde film konusunda da )

eğer burayı okuyorsanız iyi ki varsınız hocam.bana kattığınız şeyler için çok teşekkür ederim hakkınızı asla ödeyemem.
hesabın var mı? giriş yap