şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tuborg ve tofaş'ta forma giydikten sonra iki yıldır ülkerspor'da oynayan (gerçi doping olayı nedeniyle bu sürenin çoğunu oynamadan geçirmiştir ama) yetenekli basketbolcu. önceleri "oyun kurucu" iken özellikle son yıllarda "şutörlüğe" yönelmiştir.
  • 1978 doğumlu, 1.95 boyunda, guard ve şutör guard pozisyonunda oynayan ve gelecek vaadeden basketbolcudur. ted ankara koleji'nde yetişmiş, ilkokul takımı antrenörü olan babasının katkılarıyla bugünlere gelmiştir..
  • btbymbo binasinin lablarindan birindeki butun bilgisayarlara "burdaydim" diye wallpaper koymu$ had safhada denyo bir ki$ilik... (bkz: icimdeki kusma istegi bambaska)
    umarim yukarida yazilanla ayni insan degildir.
  • ilkokul öğretmenimin oğludur kendileri. arada bi sınıfımıza gelirdi, bizde hayatında hiç basketbolcu görmemiş gençler olarak direk atlardık üstüne. tuborg'daydı o zamanlar, şimdiki kadar popüler değildi. bilseydim bu kadar tanınacağını aldığım imzayı çöpe atmazdım.
  • 8 agustos 2004 turkiye abd basketbol macinda olur olmaz yerlerden olur olmaz zamanlarda attığı üçlüklerle ailecek beğenimizi kazanmış basketbolcu...
  • 8 agustos 2004 turkiye abd basketbol macindan sonra yaptığı açıklama gayet hoştur kanımca:
    "maçtan önce kazanacağımıza inanmıyorduk. ama sahaya çıkınca gördük ki, amerikalılar'ın da iki eli ve ayağı var. "
    (bkz: hadi canım)
  • türkiye-abd maçında attığı uclukler gerçekten çok başarılıydı...umarım ligdede böyle üçlükler atabilir????
  • küçük emrah'a feci benzeyen bakışlarıyla yaran yetenekli basketbolcu.sağlam şutör.
    fazla efor sarfedip yorulduğu bölümlerde ''vurmayın abi benim annem yok.'' diyecek gibi durur ayrıca.
  • 23 mart 2005 tarihindeki ulker - siena macinda tek kelime ile dokturmus oyuncu... hele bir sol turnikesi vardir ki bir oyuncunun kendisini ne kadar gelistirebileceginin göstergesidir. eger euroleague'de senenin en cok gelisme gosteren oyuncusu odulu olacaksa muhtemelen bu odulun acik ara sahibi olacaktir. takdir ediyorum...
  • görev adamlığından * kurtulup yıldız olamayan * ama yararlı oyuncu...