• inci sözlüğün adminiymiş.

an itibariyle muhabbet kralı' nda, ortak konunun sansür olduğunu gözetmeden inatla ekşi'ye olan kıskançlığını kusmaktadır.
  • kendisinin kim olduğu pek umurumda değil de sanırım programa sansürden ziyade ssg'ye ve ekşi sözlük'e laf sokmak için girmiş. şu ana kadar geçen konuşmalarından en azından ben bunu anladım.
  • ssg'nin yazdığı duyuruya laf sokmaya çalışmaktan asıl konuya gelemedi.

bu bir yana, inci sözlük'ün ekşi sözlük kadar ön planda olmamasına pek içerlemiş görünüyor. boynuzun kulağı geçmeye çalışmasını anlayabiliyorum, geçeceğini de biliyorum ama kulağın boynuzdan daha yararlı ve gerekli olduğunu bilmeli. yapacak bir şey yok.

al bakalım: http://www.kanal51.com/…mler/medya_haberler/183.jpg
  • muhabbet kralına maskeli başlangıç yapan inci sözlük admini, konuk insan.
    şahsi yorumum: maskenin altından sanki ergen bir arkadaş* konuşuyordu. bir de "maske"yi ve temsil ettiği şeyi yanlış mı anlıyorlar, yoksa yanlış mı yorumluyorlar, henüz kavrayamadım.
  • sansür olayının artık ekşi'yi de inci'yi de aştığının farkında değil sanırım. muhabbet kralı'nda konuyu indirgediği nokta bunu gösteriyor en azından.
  • "bizim evlerimiz basıldı, ses etmedik. bunlara bir mail geldi, hemen haber ettiler..."

temalı bir açıklama yaptı, şahaneydi...

birisinin kendisine evleri basıldığında ses etmemenin marifet olmadığını, asıl normal olanın zaten bu tarz saçmalıkların mümkün mertebe etkili şekilde sosyal medyada duyurulması olduğunu anlatması lazım.

her şey bir yana, katıldığı programın konusunu bilip gitseymiş daha iyi olurmuş. kandırmışlar çocukcağızı "ssg ve ekşi'ye giydiriyoruz beyler" diye. komik olmuş(genel itibariyle oradaki varlığı)...
  • küçük emrah triplerinde bir adam.
  • ilk başta bir inci mensubunun dahi ciddi bir tartışmada mantıklı cümleler kurabileceği ihtimalini düşündürtmüş ama ondan sonra eldeki konuyu bir kenara bırakıp "ama burada ekşi kendi reklamını yapıyor, başka sitelerin hiç adı anılmıyor..hem bizim bir avukatımız bile yok ühü ühü" şeklinde cümleler sarfederek, "ne diyorsun arkadaşım sen, konuya dön" dedirtmiştir.
  • komşusunu çekemeyip, onun kızına laf eden teyzeler gibi davranan kişi. yok viral reklammış yok mailmiş. arkadaşım, söz konusu olan şey ekşi sözlüğün, inci sözlüğü dövmesi değil; internette sansürün dillendirilmesidir. kapiş.
hesabın var mı? giriş yap