şükela:  tümü | bugün
 • kendi sözleri ile "ensonhaber yayın grubu başkanı | taraftar değil haberci" ben onun yalancısıyım.

  (bkz: ensonhaber)

  fikri ve vicdanı hür olduğunu iddia edip kendisine "fikircibey" şeklinde bir nick name edinmiş iktidar yalakası bir sitenin, iktidar yalakası patronu, genel yayın yönetmeni, yayın grubu başkanı adını siz koyun. gözümde gezi parkı olaylarında bu kadar kan dökülmesi konusunda gayet başarılı olan polisimizden hiç bir farkı yoktur. şimdi bir defa da kendimi görsellerle ifade etmeyi deneyeceğim.

  ilk kare twitter'dan

  http://img440.yukle.tc/images/8260serkan-son.jpg

  before

  http://imageshack.us/…y-images/6/14087903.jpg/?sa=0

  after

  http://img440.yukle.tc/images/3831su-dekilde.jpg
 • yandaş olup ben tarafsızım diyen insan.

  insanların bir kesimini tahrik etmek diğer tarafına da yalaklanmak için site açıp kendilerine tarafsız haberci diyebilen insan.
 • bir adam değil.
 • iktidarın yandaş propagandacısı ensonhaber'in yöneticisi

  kendisi hakkında şöyle bir hikaye mevcut.

  hikaye

  hikaye şu sebeple kaldırılmış.
 • tüm yeteneksizler gibi aç kalmamak için liyakat aramayan akp'ye sarılmış bir tip.
 • kendisi hakkında yazdığın gayet haber niteliği taşıyan bir entarimi sildirmiş. çok ayıp serkan'cım. senin gibi tarafsız haberciye yakıştı mı şimdi?

  tanım: ensonhaber.com sitesinin sahibi, eleştiriye kapalı, kendisine haberci denilmesini isteyen yandaş bir tüccar.
 • kendisini güya çok muhafazakar aile babası gibi tanıtıp hadise'yi sıkı takip eder.

  arzuladığı şeyler hep birbirinden farklı oluyor.
 • reis yavaş dönme, serkan zaten her türlü yetişir dediğim sözde internet habercisi. kraldan daha çok kralcı bir haber sitesi var. avrupanın haber kanalı euronews nasıl 'no comment' yani yorumsuz habercilik yapıyor, bunlarda da tam tersi. haberler değil, taraflı yorumlar manşet. artık baştaki parti bu siteyi reklam için süresiz mi devralmış ya da buna "kardeş bu site senin üstünde kalsın biz devam ederiz sen takıl" mı demişler, orasını bilmem.

  ama şunu çok iyi biliyorum ki her dönemin bir sonu vardır. hayvanlar, insanlar, mevsimler hepsi bir devinimin içindedir. sen ne kadar uğraşırsan uğraş hatta telaşlanıp 10 tane peşpeşe muhalefeti karalayan haberlerini(!) anasayfandan haber ver. elbet yarandıkların da gidecek. şöyle ya da böyle gidecek. hadi onların hepsi kendini kurtarır. sonuçta siyasal statüye sahipler.

  insan kendi vicdanı el verse bile hiç değilse ilerisini düşünür. siyasallaşan adalet sistemi normale döndüğünde son yıllarda yaptığım bu haberler etik kurallara uyuyor mu nefret aşılıyor mu diye kendini sorgular. ileride ben mahkemede ne hesap veririm diyerek gazetecilik ilkerine bağlı kalır.

  ben sade bir vatandaş olarak bu haberlerin hiçbirini unutmuyorum. internet en büyük çöplüktür. öyle arşiv silmeyle, editöre sorumluluk yüklemeyle yargı yolundan kaçılmaz.
 • ensonhaber.com sitesinin sahibi.

  hükümet tarafından -af buyurun- kangal gibi kapının önüne konulmuştur.

  cb uçağına binmesi hayal oldu zaten, artık aleyhinize haber yaparım tehditleri de işlemiyor.

  daha önce parasını aldığı hükümet ve devlet kaynaklarının arasında ibb de vardı; yuları serbest bırakılınca ibb’yi kaybetmeme amaçlı imamoğlu’nu yalamaya başladı.

  hükümetin de ona maliyecileri gönderdiği söyleniyor. şimdilik bir şey yapmamışlar ama çok havlama mesajı taşıyormuş o gidiş.

  bu güne kadar yaptığı kangallıkla allah için iyi para götürdü ama; 3 kuruş menfaat uğruna kula kulluk etmeyi bu kadar ucuz, bu kadar fütursuz yapmak çok enteresan.

  hiç değilse dönekliği bu kadar şiddetli yapmasa, en bilinen sıfatlarımızdan baş harfi ş olanına bu kadar uzak bir insan olduğunu daha az kişi düşünürdü belki.
 • neyin pesinde oldugunu anlayamadim henuz, hayirdir acaba?
hesabın var mı? giriş yap