1. hacettepe üniversitesi tıp fakültesi fizyoloji anabilim dalı araştırma görevlisi. galiba başasistandı, tam hatırlamıyorum. kendisi 35. fizyoloji kongresinde en iyi genç araştırmacı ödülü almıştır.
  2. çok zeki bir insandır. ufkunun ne kadar geniş olduğunu görmeniz için kendisiyle küçük bir sohbete girmeniz yeterli olacaktır. yaratıcı ve orjinal fikirleriyle beyin fırtınasına hazır olmalısınız.
    ayrıca doktor house tadında ayar verir. geçen yıl ayarımı almıştım ordan biliyorum.
  3. 23:30'da habertürk kanalında yayınlanmakta olan öteki gündem programında, beynimizin gizemli dünyası hakkında konuşacak über bilim insanı. kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.
  4. nbeyin projesinin mimarlarından, bir sinirbilimci. gerçekten sıradışıdır o konuşurken ağzınız açık dinlersiniz.
  5. gerçekten hayran olunası, çok zeki, çok esprili ve çok da tatlı bir insan. kendisine ne zaman bir soruyla gitsem, zaman ayırmış, sakince yardımcı olmaya çalışmıştır.

zamanında rigor mortis isimli bir grubu varmış.

[n] beyin konusunda, insanı sıkmadan, eğlenceli noktalardan çıkış yapan yazılarını takip etmek için sitesi: nbeyin.

facebookta paylaştığı her ileti birbirinden güzeldir.
    (mesela, benim favorilerimden biri: "böyle saçmaladığına göre beyninde bir tümör olabilir diye düşünmüştüm. yanılmışım. seninki komple bir tümör ve bu tümörde ufak bir beyin çıkmış.")

umarım bu orijinalliğini ve insancıllığını hiç yitirmez.
  6. şu an cnntürk'de suç ve delil adındaki programda kendisine denk geldim. kadınlar/kadın beyni,kadının toplumdaki yeri ve kadın erkek eşitliği mevzusunda beyinle bağlantılı açıklamaları beni benden aldığından, koşarak kendisini google'ladım. kendisi artık yakın markajımdadır. "her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır" genellemesinin erilliği tek bir cümleyle yıkmıştır ya, hayran kaldım.

sen anlat serkancığım, biz sabaha kadar dinliyoruz.
    yeter ki sen anlat.
  7. bu adamla bizzat aynı labda bulunup da kendisinden fizyoloji dinlemek müthiş bir histir.

serkan karaismailoğlu hakkında bilgi verin