şükela:  tümü | bugün
 • zamanında serkan beyin sohbetlerinde ege, fahir ve oktay’a amigdala’yı öğretmeye çalışan şahsiyet
 • hacettepe üniversitesi tıp fakültesi fizyoloji anabilim dalı araştırma görevlisi. galiba başasistandı, tam hatırlamıyorum. kendisi 35. fizyoloji kongresinde en iyi genç araştırmacı ödülü almıştır.
 • çok zeki bir insandır. ufkunun ne kadar geniş olduğunu görmeniz için kendisiyle küçük bir sohbete girmeniz yeterli olacaktır. yaratıcı ve orjinal fikirleriyle beyin fırtınasına hazır olmalısınız.
  ayrıca doktor house tadında ayar verir. geçen yıl ayarımı almıştım ordan biliyorum.
 • nbeyin projesinin mimarlarından, bir sinirbilimci. gerçekten sıradışıdır o konuşurken ağzınız açık dinlersiniz.
 • gerçekten hayran olunası, çok zeki, çok esprili ve çok da tatlı bir insan. kendisine ne zaman bir soruyla gitsem, zaman ayırmış, sakince yardımcı olmaya çalışmıştır.

  zamanında rigor mortis isimli bir grubu varmış.

  [n] beyin konusunda, insanı sıkmadan, eğlenceli noktalardan çıkış yapan yazılarını takip etmek için sitesi: nbeyin.

  facebookta paylaştığı her ileti birbirinden güzeldir.
  (mesela, benim favorilerimden biri: "böyle saçmaladığına göre beyninde bir tümör olabilir diye düşünmüştüm. yanılmışım. seninki komple bir tümör ve bu tümörde ufak bir beyin çıkmış.")

  umarım bu orijinalliğini ve insancıllığını hiç yitirmez.
 • şu an cnntürk'de suç ve delil adındaki programda kendisine denk geldim. kadınlar/kadın beyni,kadının toplumdaki yeri ve kadın erkek eşitliği mevzusunda beyinle bağlantılı açıklamaları beni benden aldığından, koşarak kendisini google'ladım. kendisi artık yakın markajımdadır. "her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır" genellemesinin erilliği tek bir cümleyle yıkmıştır ya, hayran kaldım.

  sen anlat serkancığım, biz sabaha kadar dinliyoruz.
  yeter ki sen anlat.
 • bu adamla bizzat aynı labda bulunup da kendisinden fizyoloji dinlemek müthiş bir histir.
 • bugün trakya üniversitesi tıp fakültesindeki güzel sunumunun yanı sıra sözlüğe de selam çakmıştır.

  tanım: hayallerini kurduğum mesleği yapan sevimli bilim insanı.
 • cem yılmaz diksiyonuyla konu anlatıyor. el hareketleri ve mimikler de cabası. tıp fakültesinden mi çıkmış, başka bir alandan mı tıbba sızmış merak ettim ama google amca bana söylemedi.
 • kendisini seneler önce ilk defa bir televizyon programında rast gelerek dinleyip acayip etkilenmiştim, konuyu sürekli yaptığı çalışmalar ve ilgi çekici örnekler üzerinden anlatıyor oluşunun da katkısı var tabi. benim ve alakası olmayan birçok insanın sinirbilime ilgi duyması konusunda büyük etkileri olmuştur kendisinin, sağolsun* geçen yıl da -kendisini de unutmamak lazım- sinan canan ile birlikte bulunduğum fakülteye gelerek sunum yaptılar, hiçbir bilimsel kongreyi-sunuyu sallamayan ben sıranın önünde bayrak tutuyordum adeta. o kadar seviyorum, hiç tanışmadığım hocam gibidir kendisi. umarım bu ilgim ilgi olarak kalmaz da konuyla ilgili bi baltaya sap olabilirim diyorum.