şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 18 ekim 1975 bakırköy doğumlu orta saha oyuncusu. 90'lı yılların başında fırtına gibi esen a genç milli takım'ın göbeğinde oynardı. 37 kez a genç milli takım formasını giydi. 1 kez ümit milli oldu ve 22 kez de b genç milli takım'da oynadı. henüz 20 yaşındayken zeytinburnundan fenerbahçeye transfer olmuştu. kemalettin şentürkün yedeğiydi. daha sonra çanakkale dardanelspora gitti. uzun zaman sesi soluğu çıkmadı. sonra 2003-2004 sezonunda mersin idman yurdunda ortaya çıktı. ve 2004-2005 sezonun devre arasından itibaren bursasporda kariyerine devam ediyor.
  • fenerbahçe'nin 1995-1996 yılında şampiyon olan kadrosunda bulunan, carlos alberto parreira'nin genellikle maçlarda sonradan oyuna girdirdiği futbolcu. o sezonki şampiyonluk kutlaması fotolarının çoğunda ön sıralarda bulunan ve şampiyonluk eglencesinde takımdaki çoğu futbolcudan çok daha fazla sevindiği görülmüş olan genç yetenekti. sözlük sayesinde 10 sene sonra hatırlamış olduk böylece.
  • eskisehirspora gelmesi gundemde olan futbolcu.
  • (bkz: fabio aurelio)
  • türk telekom lig a'daki ilk maçında eskişehirspor, deplasmanda türk telekom'u 2-0 yenerken gollerden birine imza atmış oyuncudur.
  • fenerbahçe'de oynarken kemo'nun koruması altındaydı. kemo rakible ve hakemle nasıl mücadele edilmesi gerektiğini en ince ayrıntısına kadar öğretiyordu. anadolu turnesine çıktıktan sonra oynadığı ilk fenerbahçe maçında kemalettin ile kavga etti. yıllarca o takım senin bu takım benim futbol oynadı, sıkıldığı zaman top sakal bıraktı olmadı rakibe çift daldı.
  • az önce radyospor'da "çarpık ilişki" diyeceğine ensest ilişki demiştir

sabri ugan "ne diyorsun yahu" deyip panik oldu. çok komikti:)
  • durduk yere telegol'e cikarilarak engin verel'in butun feng shui'sini bozmus, tadini kacirmis kel alaka yorumcu. aspor'da bas gosteren yeni ortamlara akiveriyor hemen wtf
  • boş konuşan adam.

edit: yavaş yavaş kendini düzelttiğini düşünüyorum.
  • evet biraz geveze ama aspor'un en dolu yorumcularından biri. adam gerçekten boş değil dünya futbolunu takip ediyor. ancak bir an önce gay modacı tarzından vazgeçmeli. hakan akkaya'ya benzeyen saç, sakal, suratta botoks, denişik denişik gömlekler falan nedir abi ya? o tiple futbol dünyasında pek önemsenmezsin, ben diyim.

bu arada bu adam ne ara fener'de oynadı lan? carlos alberto parreira'lı dönemde oynamış, sonrasında atkinson'un oda arkadaşıymış falan. valla ben hiç hatırlamıyorum. ben bunu bi tek altay'dan hatırlıyorum.

edit: ki altay'da da oynamamış amk.