şükela:  tümü | bugün
 • chp hatay 3. sıra milletvekili adayı. olağanüstü şeyler yaşanmaz ise haziran 2015 genel seçimleri sonrası hatay milletvekili..
 • bedavadan vekil olacak şahıs. kesinlikle 3. sırayı hak edecek nitelikte değil. en iyi ihtimalle 4. sırada olması gerekirdi. sırf bu adam yüzünden hatay'da boş oylar atılırsa şaşırmayın.
 • milletvekili olarak seçilip meclise girecek olan bir şahıs kendileri.

  sanırım samandağ belediye başkan yardımcılığından istifa ederek milletvekilliği için aday adayı oldu kemal kılıçdaroğlu'nun etkisiyle de 3.sıradan aday gösterildi.

  aday gösterilmesinde sıkıntı olmasa bile sırasının 3 olması sıkıntı olarak görülüyor. üst sıralarda kendisinden daha çok deneyimli isimler yer alabilirdi chp tercihini bu yönde kullandı.
 • kendisini tanımam etmem lakin yemin töreninde metni ezbere söyledi. tebrik ederim vekilim umarım başarılı işlere imza atarsınız
 • antik kuntik işler peşinde..

  (bkz: refik eryılmaz/#55338337)
 • fatih tezcan adlı provokatör için tbmm'de güzel bir konuşma yapan ve savcıları göreve davet eden chp hatay milletvekili. bunu cumhurbaşkanı, başbakan ve bakanlara da iletmesi güzeldi.

  başlarda adaylığı eleştirilse de dönem olarak chp hatay milletvekilleri arasında en aktif ve en mantıklı işler yapan kişi olarak dikkat çekiyor.

  ek: sene başında hatay'da görevden uzaklaştırılan eğitim sen üyesi 900 küsür öğretmenin göreve iade edilmesinde en büyük emek kendisinindi. hdpli öğretmenler biz direndik geri döndük diye kendilerini kandıradursunlar onları göreve geri döndüren serkan topal'in yoğun uğraşlarıydı.
 • az önce mecliste bedelli askerliği gündeme getiren millet vekili.
 • adamın dibi.
 • koskoca mecliste ve koskoca chp'de milyonlarca ailenin bekledigi bedelli askerlik'i ve beklentinin ciddiyetini son zamanlarda gündeme tasimis, milletin vekili sifatini hakkiyla tasiyan kisi.

  kendisi gibi 10 vekil daha olsa, parti olarak caga uygun duruslarini acikca sergileyebilseler, chp talihsiz aciklamalariyla bizlerden kaybettigi oylari tekrar alirdi. halka kulagini tikamayan bir de özlem ağırman hanim var. o da twitter'la sinirli kaliyor da olsa bu konuda ozen gosteriyor ama kilicdaroglu'nun destegini goremiyoruz. saniyorum ki oglunu kullanarak milliyetcilere goz kirpma cabasinda. ortada iyi parti varken mhp varken milliyetci kanattan kimse chp'ye vermez o oylari. (kaldi ki milliyetciler de bedelli bekliyor.) bizi kaybettiginizle kaliyorsunuz son secimdeki gibi. gursel tekin'in 2015'teki "iktidar olursak bedelli askerlik yapanlarinkini iptal edecegiz" talihsiz aciklamasindan sonra biraz zor zaten.

  yine gundeme tasimaya calismis vekillerimizden dusununce, sag olsun televizyon kanalina katildigi gun yaptigi konusmasiyla akif hamzaçebi var. fethi gürer var. bunlari asla unutmuyoruz. ancak yalnizca birkac vekil, secmeni chp'ye geri dondurmez. ama sayin serkan topal vekilim, sizin bize kulaginizi tikamadiginiz gibi biz de sizi goruyoruz ve asla unutmuyoruz.

  adama attigi tweet'i bile sildirmisler galiba. yazik. cok yazik. o yuzden bu yaziyi yazma ve destegimizi belirtme geregi duydum. lutfen son gunlerde mecliste bizim sesimizi duyuran tek vekilimize de dokunmayin.

  emeginiz bosa gitmiyor sayin vekilim.
 • cumhuriyet halk partisi'nin genel sekreter yardımcılığı görevine atanan milletvekili.

  chp'nin hatay'da sahip olduğu 4 milletvekilinden en iyi çalışanı. diğer üçünü***topla iki ile çarp bir serkan topal etmezler.