şükela:  tümü | bugün
 • mevcut bilgi birikimiyle sağlık yönetimi konusunda türkiye'de otorite sayılması gereken kişilerdendir. derslerde hardcore bilgiler işler ve disiplinli yapısıyla öğrencilere korkutucu gelebilir ama gerçekten bir şeyler öğrenmek isteyen öğrenci için bulunmaz nimettir.
 • çok net söylüyorum parti kursun oy verelim.

  vizyonuyla bir çok üniversite rektörünü cebinden çıkartabilecek adam. dokunduğu yere kalıcı üstünlükler sağlayan eğitimler veriyor.

  bireysel/kurumsal eğitimler veren şirketine şurdan erişebilirsiniz.

  itu rover >>> inceleyin buradaki takımın danışman hocası. youtube da çok açıklayıcı videoları var. grur duymamak elde değil.

  dip not: 12 - 13 - 14 nisan 2018 da istanbul teknik üniversitesi robot olimpiyatlarını kaçırmayın. şurdan detay bilgilerini görebilirsiniz. çoluk çocuğunuzu alıp gidin. zaman geçirin.
 • her ne kadar anlattığı bazı uç hikayeler kolpa gelse de bir üniversite hocasında olması gereken * birçok iyi özelliği * bünyesinde barındıran ve halihazırda itü'de ders vermeye devam eden hoca, hocamız.
 • boğaziçi üniversitesi'nde bir kadın öğrenci verdiği dersin final sunumunu yaparken cinsiyetçi söylemlerde bulunduğu için bölümden atılmış, hak ettiğini bulmuştur.

  edit: "yatırım almak istiyorsan kadınlığını kullan" sözünü kafaya takanlara da düşük iq'lu demiştir. hoca bile öyle söylediğini kabul ederken kendisini çok seven birkaç eski öğrencisi iftira atıldığını söylüyor. bütün sınıfın önünde söylenmiş bir şeye iftira demek de garip.
 • bir akademisyen düşünün ki istanbul teknik üniversitesi’nde takım kurup harvard'ın kabul alamadığı yarışmada ödül alsın ( https://eksisozluk.com/itu-rover-takimi--5290498) ve takım liderini kadın öğrencisi seçsin, takımın tüm televizyon programında önce kadın mühendisler konuşacak ve ülke kadınların iyi mühendis olabileceğini anlayacak desin (https://www.youtube.com/watch?v=4yytuf_6ume ) ama ekşisözlük yorumlarına bakıldığında erkek düşmanı bir öğrencinin cinsiyetçi iftirası ile karşı karşıya kalsın (https://eksisozluk.com/biri/metanoikasit ). bu yoruma eski bir kadın öğrencisi olarak sadece gülüyorum :) iş yapmayı beceremeyen herkesin iftira attığı ülkede eminim hocam siz iyi şeyler yapmaya devam edeceksiniz.