şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bahçeşehir üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümü mezunu olup aynı okulda ileri oyunculuk yüksek lisansına devam eden ve yine bu okulda öğretim görevlisi olarak bulunan genç ve başarılı tiyatro yönetmeni. bümt'ün kurucusu ve genel sanat yönetmenidir ayrıca kendisi. aynı zamanda tiyatro yan etki'de yönettiği yalnız batı oyunu ntvmsnbc tiyatro jürisi tarafından 2011 yılının en iyi 5 oyunundan birisi olarak seçilmiştir.
 • günde altı saat dersi olsa sıkılmadan dinleyeceğim adam. yanına gidip "ya hocam adamsınız valla dersinizden çok büyük keyif alıyorum" diyesim var ama yıkama yağlama gibi duracağından demiyorum.

  (bkz: dersine girildiğinde ufku iki katına çıkaran hocalar)
 • ekşi sözlük'te yıllar önce yazdığım ve yaklaşık 4,5 a4 sayfası tutan bir yazıyı olduğu gibi kopyala yapıştır suretiyle yüksek lisans tezine aktarıp kaynak filan da göstermemekte beis görmeyen bir ferdi vahit.

  (bkz: mccarthycilik/@kan ve para)

  http://acikerisim.bahcesehir.edu.tr:8080/…allowed=y
 • tavşan deliği dışında yönettiği diğer oyunların tamamı çöp olan, o kadar oyun yönetip bir kere bile afife tiyatro ödülleri'nde aday olmamış türk yönetmen. son yönettiği oyun olan gloria, bu sene şimdilik izlediğim en kötü şeydi.
 • kendisini ilk defa yalnız batı oyunu ile tanıdım. o günden itibaren çoğu oyununu izleme fırsatı buldum.

  yönetmenlik tarzı olarak çok farklı buluyorum. alternatif tiyatrolar arasındaki yönetmenlerden en iyileri arasında gösterebilirim. bu farklı tarzını oyunlarını izlerken anlıyorsunuz. metinleri farklı yorumlaması en beğendiğim özelliği, her zaman farklı bir bakış açısı yaratmayı başarıyor.

  son oyunu gloria'da ise bu zamana kadar yönettiği oyunlardan daha farklı bir çizgide yönetim göstermiş. gloriayı çok beğendim, bu sene eğer zaman bulabilirseniz mutlaka gitmenizi tavsiye ederim, özellikle de beyaz yakalı dostlarıma.

  yolunuz açık olsun...