şükela:  tümü | bugün
  • survivor 2016 yarışmacısı
  • kardeşim, dostum. hakkındaki ilk entry'i ben girmek istemiştim ama geç kaldım. hatta geçenlerde de bunun hakkında konuşmuştuk. birkaç güne kadar istanbul'a gelecek ve buradan onu dominik'e yolcu edeceğiz.

en başından en sonuna kadar gün gün bütün süreçte birlikteydik. girdiği elemeler, geçtiği aşamalar. emin olabilirsiniz ki; bileğinin hakkıyla hiç kimsenin aracılığı olmadan bugünlere geldi. helal-i hoş olsun.

hiç şüphem yok ki; karakteri, tipi, tarzı ve sporcu kariyeri ile şampiyon olup geri dönecek. döndükten sonraki hayatını hayal bile edemiyorum.

burası aylar sonra entry dolacak. bilin ki müthiş bir adamı izliyor olacaksınız. yolu, bahtı, zihni açık olsun kardeşimin.

edit: dün gece yolcu ettik. survivor'dan öte, türkiye yeni bir jön kazanıyor. bu ismin altındaki entry'leri okudukça içimde bir gülümseme olacak...

serkay'ı merak edenler için orijinal hesapları:

instagram.com/serkaytutuncu

twitter.com/serkaytutuncu23

facebook.com/serkaytutuncu23
  • beyin fonksiyonları yok ya da tam çalışmıyor. efecan'la iyi uyuştular.

edit: ulan ne öngörülü adamım sdjfsdkjf, dedim ve adam dediklerimi kanıtladı sdjfsdjkf
  • oksijen ziyan eder.

haller hareketler filan çok artiz.
  • ilk bölümde tırt dediğim için özür dilerim serkay adamın dibisin yavrişkoo. yazar olurum da görürsün bunu inş :(
  • loser özellikli survivor yarışmacısı.
  • kankası efecan'la beraber semih'i bile sempatik gösterebilen iticilikte bir survivor yarışmacısı.
  • beyin yerine spagetti makarna taşıdığını düşündüğüm cadde çocuğu kılıklı survivor yarışmacısı. semih'i çok sevmediğim halde geçenki kavgada onu savundurtabildi ya- ki ayıp ettiler adama- helal olsun.
  • tam bir teneke benim bildiğim acun bunu elemez ufak çaplıda olsa izleyicileri semih-serkay diye bölmeye çalışacak semih ilk zaferi sonrada efecanı eler finaldede avatara kaybeder
  • çok pis gökhan tipi olan adam.