şükela:  tümü | bugün
 • türk dili ve edebiyatı mezunu bir dilbilimci olarak türkçe'yi müthiş kullanmakla kalmaz, hayal gücünün genişliğiyle keşke bir masal kitabı yazsa da çocuklarımıza (en çok da kendimize) okusak dedirten deli dolu bir kadındır. benim için de tanışmak, öyküyü çocuklarıyla oynatmak istediğim, komşuculuk yapmak istediğim kişidir.
 • elimdeki ilk kitabını okuduktan sonra (bkz: başlarım şimdi anneliğe) yorum yazmayı plandigim oyuncu annedir.
  sosyal paylaşım sitelerinde ki hesabında ekşi de kendi adına yapılan yorumları paylasmıştır .
  başlarım şimdi anneliğe
  `oyuncu anne &cocuguyla nitelikli zaman geçirmek isteyen annelere rehber kitap`
  çok hayal kuran çocuk yayınlanan eserleridir.
 • okuyucularıyla ve takipçileriyle yakından ilgilenen yazar hanımabla. ankara'da bir alışveriş merkezinde düzenlenen imza gününde sirada bekleyenleri gördükçe mutlu olmuş, yorgunluğuna rağmen gülümseyişi eksilmeden herkesle yakından ilgilenmiştir. facebook sayfasında eğlenceli şeyler paylaşır. bir de hemşehrim olur kendileri, söyleyeceklerim bu kadar.
 • oyuncu anne adında instagram hesabı da mevcuttur.

  çocukla kaliteli vakit nasıl geçirilir sorusuna cevap arıyorsanız takip edin, yararlanın. yeni nesil cocuklarin eseri olacaktır, unutmayın. kendisini canı gönülden tebrik ve takip ediyorum.

  not: cocugum yok
 • facebook sayfasında harika paylaşımlar yapan kadın. her biri taze anne olan arkadaşlarım beğendiği için sayfamda görüp dururken dikkatimi çekti ben de takipçisi oldum. beş yüz bin takipçiden biriyim! her paylaşımında yüzümde kocaman bir gülümseme oluyor. ne kadar içten, ne kadar samimi bir kadın. üç tane yavrucağı nasıl şanslı veletler. allah hep anneleriyle beraber kılsın oları, hep yüzleri gülsün.

  her gün birbirinden değişik etkinlikler, paylaşımlar. işe gidiyor bu kadın, seminere gidiyor, imza günleri var. ama hep çocuklarıyla da ilgili. maşallah diyorum. böyle anneler artsa yurdumda. ah keşke keşke.

  sayfada oyuncu anne yazıyor ya, ben dizi oyuncusu falan sandım başta, neden tanımıyorum hiç görmedim allah allah demiştim. kadın bildiğin oyuncu evet, çocuklarıyla oyun oynuyor sürekli!
 • 1982’de berlin’de doğup anadolu’nun küçük bir köyünde büyüyen bir edebiyat fakültesinin türk dili ve edebiyatı bölümünü bitirip iş hayatına reklam ajansında çalışarak başlamış bir yazar.

  başlarım şimdi anneliğe
  kötü alışkanlıklara iyi öneriler
  sihirli değnek ve blogger hesabını da yansıtan oyun takvimi adında bir kitabı var.

  şimdi bunlar işin biyografik kısmı. her şeyden önce zaman yönetimine, yaratıcı düşünceleri ve hayata olan pozitif enerjisi takdirde şayan.tam çok yoruldum dediğim anda açıyor yazılarını okuyorum taştan, topraktan yolda duran öküzden kendisine mutlu olacak bir şey çıkarıyor.mizahi yönüde kuvvetli tabiki o bir reklamcı, yazar işi bu diyebilirsiniz ama samimi geliyor her yazısında kendime pay çıkaracak bir şey buluyorum. bi bakıyorum benden on yaş büyük iki üç çocuğu olan insanlar ile yoruma dalmışım. gören duyanda çocuğum var sanacak ama bir gün anne olursam bu pozitifliği yakalayıp her şeye zaman ayırmak isterim.

  neden bilmiyorum ama böyle bir ablam olmasını isterdim. bir gün bir imza günü de burda yapsa koşa koşa gidip o neşeli pozitif insanla reelde de tanışmak istiyorum nasıl olsa yazıları yorgunluğumu siliyor kendide enerji bulaştırır
  olmaz mıı, tabi olur niye olmasıın?
 • anne degilim, evli bile degilim ama oyuncuanne adli instagram hesabinin siki takipcisiyim. çocuklar için hikayeler gibi dursa da aslinda baya benim için yaziyor. okuyup ders almaya, bakış açısı kazanmaya çalışıyorum. uzgun duruyor bu siralar ama umarim kisa surede atlatir bu sancılı dönemi.
 • severek takip ediyoruz dedirten oyuncu anne. dünkü açıklaması üzdü, umarım çabuk toparlar.
 • kendisini bu akşam kitapları incelerken tanıma fırsatım oldu. odtü den ödül aldığına göre mutlaka başarılı bir oyuncu annedir.
 • üç çocuk annesi dinamik, eğlenceli, duygusal ve duyarlı kadın. her ne kadar oyuncu anne sıfatıyla öne çıktığı için küçük çocuğu olan annelere hitap ediyor gibi dursa da, her yaştan takipçinin ilgisini çekiyor. çocuklarıyla kaliteli vakit geçiriyor, pahalı oyuncaklar olmadan evdeki
  malzemelerle doğaçlama oyunlar kuruyor, çocuklarına sorumluluk veriyor, iyi insan olmayı öğretiyor. günün herhangi bir saatinde çocuklarına olan sevgisi doluyor taşıyor, içinden geleni yazıyor. galiba bu samimiyeti, bu doğallığı seviyoruz biz de.

  tesadüfen öğrendim eşi de besteci/
  şarkıcıymış (bkz: nejat çarkacı)

  edit : yakın zamanda boşanmışlar