şükela:  tümü | bugün soru sor
 • oyuncu anne şermin çarkacı 'nın esas adı. boşanma sonrası kendi soyadı ile kitaplarını basacağını, sosyal medyada da bu şekilde yer alacağını duyurdu bugün.
  tebrikler. markalaşmış isminden vaz geçecek mi diye merak ediyordum, iyi yaptı.
 • ıki yildir gerceklestirdigim esimin soyadini akademide kullanmama eylemimin ne kadar saglikli bir eylem oldugunun gostergesidir kendisi
  esinin soyadi ile tanindi
  bir zaman sonra yollar ayrildi
  bir muddet daha o bilinen soyisimle devam etti
  ama sonunda zor geldi demek ki hayatindan cikardigi adamin soyadi ile devam etmek
  su an esimle iyiyiz , ama bes on yil sonrasi belki bi yil sonrasini kim bilebilir ki?!
  yillarca yayin yaptigim soyadimdan bir cirpida vazgecip esimin soyadi ile yayin yapmam bekleniyor, sonra esimle ayrilirsak onlarca yilin emegi, cvmde bir hata, bir vazgecis, bir bosanma hatirasi olarak kalacak oyle mi!?
  haksizlik.
 • instagramda ki paylaşımlarını çok beğeniyor, kitaplarını merak ediyorum. kendisini burada gömenler olmuş; mini blog tadındaki yazıları hangi ruh haliyle okuduklarını merak ediyorum. beğenme zorunluluğu yok ama bazı yazarların samimiyetle ilgili çıkarımları hayret verici. doğayla toprakla insanla bu kadar iç içe bir insanda bence o inanmak istediğiniz samimiyetsizlik tutmaz akar. savunulmaya ihtiyacı olduğundan değil de aynı yazıyı okuyup kendisi hakkında nasıl bu kadar farklı görüşe sahip olabiliyoruz bana o asıl ilginç geliyor.
 • tarihi hoşça kal lokantası kitabı iyidir hoştur ve marquis de sade öykülerini anımsatan öykülerden oluşmaktadır... buruktur, üzer, yıpratır.
 • kelimelerinden çok etkilendiğim kadın. yazar. oyuncu anne. onlarca şeyimin annesinin arasında bir şermin yaşar‘ı samimi buluyorum nedense. anlamsız sırıtmalar, rüküşlükler, yavan mutluluklar değil ondan geçen.

  steril, nitelikli bir hayatı varmış ve çocuklarıyla çok çok ve yine nitelikli vakit geçirmekten çok keyif alıyormuş gibi hissediyorum. sonra da ‘anneleri oyun oynamayı çok seven çocuklar ne şanslı’ diyorum.
 • insan bir şeyleri anlatmak,yazmak ve aktarmak istiyorsa ona uygun görseli arşivinden bulur ya da gayet rahat görselini kendisi çekebilir. bir de reklam alanındaysanız bunu yapmak, aktarmak hiç zor olmasa gerek.

  kendi yaşamınızın monotonluğu yüzünden yapılanlar size fazla gelebilir. ayrıca hayatınızı ne yönde ilerletirseniz, o yöndeki fırsatları da kendiniz için pekala oluşturabilirsiniz.

  kendisine kulp bulunmasını pek anlamadığım yazar-anne-reklamcı-başarılı-güzel kadındır kendisi.
 • hayatımda gördüğüm en yapmacık insan. instagram hesabını görmek yeterli oldu. kitapları da berbat ötesi.
 • bugun evlendiğini duyurdu; bir taze çiçek ve buğulu imza defteri ile. kbb uzmanı nedim arda ile ona mutluluklar. baya şaşırdık ama. demek ki her şeyini de paylaşmıyormuş!
 • yani kendisi bugün evlenmiş. mutluluklar..
  ancak bir yeni eşine bir de eski eşine baktım..
  yani sadece baktım..
  tabii ki önemli olan insanın kalbi, merhameti faln filan ama..
  ama bakınca..
  hani insan bir karşılaştırma yapmıyor değil..

  ama gönül işte, gönül kimi severse aşk onda güzeldir.

  yalnız anne olmak kolay değil.
  üç çocuğuyla birlikte yeni bir hayata yelken açan anne.
 • "bugün iki kırık dalı birbirine aşıladık" gibi narin, zarif ve duygulu bir cümleyle evliliğini ilan etti. kendim evlenmiş gibi sevindim ve huzur buldum. ona da muhterem eşi sevinç ve huzur versin. ikisi birbirine lâyık olsun...