şükela:  tümü | bugün
 • oyuncu anne şermin çarkacı 'nın esas adı. boşanma sonrası kendi soyadı ile kitaplarını basacağını, sosyal medyada da bu şekilde yer alacağını duyurdu bugün.
  tebrikler. markalaşmış isminden vaz geçecek mi diye merak ediyordum, iyi yaptı.
 • kelimelerinden çok etkilendiğim kadın. yazar. oyuncu anne. onlarca şeyimin annesinin arasında bir şermin yaşar‘ı samimi buluyorum nedense. anlamsız sırıtmalar, rüküşlükler, yavan mutluluklar değil ondan geçen.

  steril, nitelikli bir hayatı varmış ve çocuklarıyla çok çok ve yine nitelikli vakit geçirmekten çok keyif alıyormuş gibi hissediyorum. sonra da ‘anneleri oyun oynamayı çok seven çocuklar ne şanslı’ diyorum.
 • sanki "bi atraksiyon yaşayayım da fotoğrafını instagram'da paylaşıp altında olayı anlatayım." diye düşünüyor, hayatı da böyle yaşıyormuş gibi gelen yazar.

  umarım kötü zanna kapılıyor ve yanlış düşünüyorumdur. yoksa kendisi adına üzülürüm.
 • insan bir şeyleri anlatmak,yazmak ve aktarmak istiyorsa ona uygun görseli arşivinden bulur ya da gayet rahat görselini kendisi çekebilir. bir de reklam alanındaysanız bunu yapmak, aktarmak hiç zor olmasa gerek.

  kendi yaşamınızın monotonluğu yüzünden yapılanlar size fazla gelebilir. ayrıca hayatınızı ne yönde ilerletirseniz, o yöndeki fırsatları da kendiniz için pekala oluşturabilirsiniz.

  kendisine kulp bulunmasını pek anlamadığım yazar-anne-reklamcı-başarılı-güzel kadındır kendisi.