şükela:  tümü | bugün soru sor
  • wotofo firmasına ait olan rta tipi e-sigara atomizeri.

22 mm ve 25 mm olarak iki seçenek halinde üretilmiştir. boyutları hayli ufak olsa da aldığı likit miktarları iş görür niteliktedir.
    22 mm olanı 3 ml,
    25 mm olanı 4 ml likit haznesine sahiptir.

başlangıç seviyesi olarak coilini kendinizin saracağı güzel cihazdır.
  • bir heves alıp kutusunu hiç açmadan evin bir köşesinde beklettiğim isteyen olursa da satabileceğim atomizer çünkü biraz ego aio ile takılıp bırakasım var. kendi coilinizi sarma imkanı verir. f/p oranının yüksek olduğu söylenmektedir. piyasada 100 tl dir.
    abisi ise serpent smm olup sıfır fiyatı 160 tl civarındadır .
  • tank kapasitesi 3 ml denilse de gerçekte 2.3 ml’dir. bu bilgiyi buraya bıraktıktan sonra;

alınmaması gereken e-sigara atomizeri. neden mi?
    likiti bildiğin su gibi içiyor amk. 2 gün olmadı 5 ml likitim buhar olup gitti. istediğiniz kadar ince ayarlayın, buhar kanalını besleyin, telini kalın sarın, pamuğunu iyi ayarlayın, hepsi fıs.

almayın! piyasada sürüyle sigara içimli yani mtl atomizer var.
    eğer ikilemde kalıyorsanız, kararsızsanız, youtube’da zibil gibi mtl atomizer incelemesi var oradan fikir edinebilirsiniz.
  • vaporesso revenger orijinal tank ve coillerini kullanıyordum. denemek için serpent 24 mm atomizer setini aldım sonuç muhteşem. likitlerin tadını yeni almaya başladım. harika buhar performansı var. bir revenger mod ve serpent seti daha alıp yedek yapma planım var.