• instagram profiline girmemle gözümün kanaması bir oldu.bir kadın ancak bu kadar keko olabilir.ünlü olmak için herşeyi yapabilcek çapta ucuz bir kadın belli ki.günümüz türkiyesinde kendinden çok olduğunun farkında mı bilmiyorum.
  • 2010 yılında var mısın yok musun’da birlikte yarıştığım enteresan abla. o zamanlar 20 yaşında olan beni ve 60 yaşlarındaki selami abiyi kendine fazla yakın durmakla ! itham edip hayli güldürmüştü, zaten 3-5 bölüm sonra yarışmadığı halde programa veda etti ve bizi yasa boğdu. abartmıyorum bi allah’ın kulu üzülmedi yarışmadan henüz yarışmadığı halde ayrılmasına. o derece sevdirdi kendini insanlara kısa sürede. o zamanlar sarışındı bu arada.
  • survivor yarışmasına katılmak için başvuru yapmış.. saçma sapan konuşuyor, kesin seçilir :/

https://www.facebook.com/…oxmde1njgyotczotqzndu5oa/
  • yemekteyiz programında gördüğüm, her cümleye ben diye başladığı için merak edip araştırdığım sonuç olarak bi bok olmadığını anladığım keko.
  • yemekteyiz yarismasinda gordugum, korktugum insan. her cumleye cevabi, her insana ulasacak yorumu var. dahasi konusmaya basladi mi cumleye bir sekilde ben diye devam edip kendini anlatmaya devam ediyor. bu hafta yarismanin adini "serpildeyiz" yapsalar olur yani.
  • mehmet ali erbil'in sunduğu 50 sarışın adlı bir dönem televizyon ekranlarında boy gösteren yarışmadaki birbirinden gereksiz 50 hatundan biri.kendisi taekwondo'cuymuş üstelik. "ulan ukte daha neler öğreticeksin bana" dedirtiyor bu alem bana bazı bazı

(bkz: kim verdi bu ukteyi)
    (bkz: gel gel dövmiycem)
  • birkaç gündür nihat sırdar'ın radyo programına telefon ile bağlanıyor. yarı meşhur bir ablamızmış.
  • survivor 2019 türkiye-yunanistan yarışmacısı.

sesege.

sesege.

sesege.
  • tesadüfen bir haber sitesinde survivor 2019 yarışmacı adayı olduğunu ama seçilemediğini öğrendim.
    ne survivor yarışmasının başlayacağından haberim vardı ne bu bayanın varlığından.
    neyse tesadüf ismini görünce bir araştırdım varlığından haberim olmasaydı daha iyiymiş.
    kısacası gereksizin teki.olurda araştırırsanız siniriniz bozulur,vaktiniz boşa gider vb. ben buraya bunun için yazarken bile vakit kaybına uğradım ya neyse.
  • gercekten ben şok! kusasim geldi ekra nda görünce.
hesabın var mı? giriş yap