şükela:  tümü | bugün
  • shameless dizisinin türkiye uyarlaması olan bizim hikaye dizisinde müjde karakterine hayat veren oyuncu. ilk profesyonel deneyimiymiş bu dizi.

güzelliğinden çok, değişik bir havası var tam çözemedim ama kendisini leon filminde ki natalia portman'a benzeten de bir tek ben değilim sanırım. neyse efendim takipteyiz, severek izliyoruz kendisini.

edit: imla
  • güzel bir kız, fakat güzelliğini bir kenara bırakırsak, değişik bir havası, çekiciliği var. oyunculuğunu da ilk deneyimi olmasına rağmen iyi buluyorum. bu kız alır başını gider. 3-5 seneye başrollerde görürüz.
  • yerli shameless'ta ay gibi parlayan oyuncu. keşke orjinal karen jackson rolüne biraz daha yakın bi şeyler yazılsaymış karakterine. fazla sıradan kalmış. serinin en deli karakterlerinden birini oynuyor oysa. zamanla çok daha iyi işlerde göreceğiz kendisini muhtemelen.

pek de güzel. çok derin bakıyor. bir de gözlerin altındaki o morluklar...
  • çok beğeniyorum. çok tatlı ve sempatik bir kadın. aynı zamanda instagramda takip ediyorum.

edit: magazinlen.com'da şöyle bir tanıtım yazısı buldum isteyen girip okuyabilir...
    serra pirinç kimdir?
  • çok tatlı bi kız. şu shameless dizisinin türk versiyonunda oynuyor. bazı sahneleri gerçekten iyi oynamış. yükseleceğine inandığım bir genç yetenek.
  • oyunculuk camiası için tam bir hot prospect for the future.
  • sıkıntıdan zapping yaparken bizim hikaye dizisini birkaç dakikalığına bana izleten oyuncu. kızı görür görmez bu kesin karen jackson rolündedir dedim ve öyle çıktı. bu karaktere en uygun oyuncuyu seçmişler bence. bundan sonraki sezonda herhangi bir dizide başrol oynayacağını düşünüyorum. başrol olmasa bile daha büyük roller alır.

tahminlerime göre bundan 5 sene sonra bu başlığa en az 40 sayfa entry girilmiş olur.
  • türkiye'deki oyuncularla bir x-men filmi çekilecek olsaydı* x-23 karakterine en uygun kişi kendisi olurdu, en azından teenage dönemi için, zira dafne keen'e pek bir benzemektedir.
  • kariyerine bizim hikaye'yle adım atmış güzel oyuncu. ilerde ne gibi işlerde görebileceğimizi oradan kestiriyor gibiyim. dizi bittikten sonra o, çiçek gibi ekiple çalışmış olmanın tecrübesi, reha özcan gibi emekçi bir adamın oyunculuğuyla ve çalışma prensipleriyle yoğrulmuş, önündeki maçlara bakmaya hazır hâle gelmiş olacaktır. güzel/yakışıklı ama içi boş tiplerin arasında pırlanta gibi parıldayacaktır. çünkü kendileri hem duru bir güzelliğe hem de gelecek vaad eden bir oyunculuğa sahip.