• tam bir dogal seksi bir kiz. gozleri cok guzel. erkek olsam bu tur kizlari begenirdim herhalde, giderek artan standart tipli, makyaj ve tek tip sac giyim budalasi kizlardan boylelerinin kiymeti bilinmiyor.
  • türkiye'deki oyuncularla bir x-men filmi çekilecek olsaydı* x-23 karakterine en uygun kişi kendisi olurdu, en azından teenage dönemi için, zira dafne keen'e pek bir benzemektedir.
  • güzel bir kız, fakat güzelliğini bir kenara bırakırsak, değişik bir havası, çekiciliği var. oyunculuğunu da ilk deneyimi olmasına rağmen iyi buluyorum. bu kız alır başını gider. 3-5 seneye başrollerde görürüz.
  • lise arkadaşım. hep neşeli, güleryüzlü bir kızdı. farklı ve naif bir havası varmış dönüp bakınca anlayabiliyorsun. kırılmaması değeri bilinmesi gereken hoş insan, yüzü hep gülmeye devam etsin.
  • çok çok guzel yüzü olmasının yanı sıra çok çok ta güzel fiziği olan oyuncu. beğenerek takip ediyoruz.
  • arkadaşım olacağına inandığım kişi bekle serra geliyorum.
  • tam sub havası var bu kızda.
  • şeker tatlı kız
  • shameless dizisinin türkiye uyarlaması olan bizim hikaye dizisinde müjde karakterine hayat veren oyuncu. ilk profesyonel deneyimiymiş bu dizi.

güzelliğinden çok, değişik bir havası var tam çözemedim ama kendisini leon filminde ki natalia portman'a benzeten de bir tek ben değilim sanırım. neyse efendim takipteyiz, severek izliyoruz kendisini.

edit: imla
  • yalova'lı, babası nenesi dedesi de has yalovalı. yalova'dan çıkmış nadir oyunculardan birisi yetenekli ve potansiyelli.
hesabın var mı? giriş yap