şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kadinlar olduruluyor. herhalde olduruleceklerini bilip evlenmiyorlar degil mi o serserilerle. belki gercekten salaklar belki ayrilmaya durumlari el vermiyor. cogu da tehdit ediliyor korkuyor. siddeti bile kadina yukleyen zihniyetinize tukureyim. cinsiyetciliginizden ilallah ettik artik.
 • yahu bu toplum kime oy verecegini,aylik ne kadar harcamasi gerektigini,hangi meslegi yapmasi gerektigini,cocuk yetistirip yetistirmemesi gerektigini,yemesi gereken yiyecekleri bile secemezken,es secimini yanlis yaptigi icin suclanmamasi gerekir.bu soyledigiklerim kadin icinde erkek icinde gecerli.bu toplumun buyuk cogunlugunun verdigi kararlarin cogu yanlis zaten.
 • insan sarraflarına bak sen. şiddete meyilli insan şıp diye anlaşılıyormuş. rica ediyorum bir adamın şiddet eğilimi nasıl anlaşılır bir kitap filan yazın açıklayın, birşey yapın. insan kendisini bile tanıyamayacak hale gelebiliyor birkaç yıl içinde. kayıplar, geçim derdi, baskı, gelecek kaygısı bir anda üzerine çullanır insanın. vereceği tepkiler kestirilemez. gerekli eğitimi almamış ve temeli olmayan normal insanlar suya düşmüş karınca gibi olurlar. kadınlar genelde ya metanet maskesini takıp içten kendini yer ya da saplantılı bir şekilde çocuklarına bağlar kendisini. erkeklerde bu şekillerde ortaya çıkabiliyor işte. ama kesinlikle kadınlar aptaldır. bu kocaları kendileri buldu o zaman ölsünler görüşüne katılmıyorum. düpedüz saçmalıktır.
 • vay amına koyim ben böyle işin ya. bu saatte bana açık açık küfür ettirdiniz.

  ulan hırsızın hiç mi suçu yok?

  kenar mahallede büyümüş kız fabrikatör koca buldu da evlenmedi mi? sosyal çevre nedir bileniniz var mı? anlatsak da anlar mısınız onu da bilmiyorum.

  ulan siz bi nebze entellektüel, medeni olanlarsınız ya ben de bu ülkenin taaaa...
 • kezbanlarla evlenip onun kültürlü, modern ama aynı zamanda geleneklerine olması gereken ölçüyü kaçırmadan bağlı olmasını bekleyen, kezban kızımız dibi gelmiş platin saçıyla kendini kate uptonla kıyaslayıp onu inek memeli, kate hudsonla kıyaslayıp onu da anoreksik ilan edince de "nereden evlendim bu karıyla" diye cızırdayan erkeğin dişi versiyonunun yaptığı eylemdir.

  (bkz: öyle başa böyle tarak)
 • eşine şiddet uygulayan insanlar arasında eğitimli, iş güç sahibi adamların olduğunu bilmeyen, bilipte işine gelmeyen insan tespitidir. hem çok aklı selim gibi görünen bir adam, sonradan öfke kontrolü yapamayan, kıskanç, kaba bir herife dönüşebiliyor. yani olay piç erkek sevdasına indirgenecek kadar basit değil.

  hem biz piç erkeklerle gezip, efendi erkeklerle evlenecek kadar garanticiyiz der...iğneyi kendime çuvaldızı başkasına batırırım.
 • dayağını yiyip oturması gerekirken zırlayan bir utanmazdır.bu kadar boş beleş fikirleri nasıl buluyorsunuz merak ediyorum.hata yapmış olabilir, aşkı gözünü kör etmiş olabilir.sırf hatalı bir karar aldı diye birini kaderine mi terk etmek gerekir ? ama merak etmeyin yüce devletimiz de sizden farklı düşünmüyor olsa gerek ki yeterince şiddet mağduru kadınımız var.