şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar, hoşgelmiş.
  • beyefendi insan. sanırım aşk acısı çekiyor.

edit: yok bu tarifsiz bi acı
  • şu dünyada en fazla sevdiğim insanlardan birinin ekşi sözlükte olması kadar ilginç bir şey yok benim için ama, bu deneysel olayın kahramanı o:) kalbi kadar aklı da düzgün, sözleri kadar davranışları da temiz çünkü. iyi ki var*.
  • çernobil faciası 'nın vuku bulduğu tarihte doğmuş insan evladı. dünyaya gelişi bile bir facia..
  • (bkz: #50589938)

işbu entrysi dolayısıyla tanıdıklarının acilen kendisine ulaşması gereken yazar.

facebook'ta bu tarz intihar eğilimli paylaşımlar gerçekleştiğinde derhal yerel yetkililere haber veriliyor, sedat?
  • mesaj attığım cevap alamadigim yazar. son entry si umarım şaka filandir. taniyani varsa lütfen arasin.
  • mesajlara cevap vermeyen yazar.
  • hala hayatta olan yazar.
    konuştum kendisiyle az önce. yazdığı entrynin doğru olduğunu söyledi. planladığı bir durummuş. fakat şu an iyi.
    söz verdi arayacak akşam. elim ayağım titremiyor değil. vazgeçirmek lazım. dünya iyisi bir insan çünkü.
  • https://i.hizliresim.com/eyjarq.jpg
    (bkz: #71349712)

anladığımız kadarıyla cs go'da hile yaparken yanında vaktini boş yere öldürecek yancı arayan ilginç psikolojili arkadaş. hile yapıp, sözlüğe hile yapmıyor gibi yazmaktan ve tanımadığı insanları aklısıra aşağılamaktan ne anlıyor, onu merak ediyorum. muhtemelen hileciği kapatıldığında kendi de nova kadar oynuyor, ondan bu hırs.

edit: bunu silmeyi unutmuşsun hileci kardeş. sen bunu da silince biz bunlar hiç olmamış sanacağız, hadi.

(bkz: #68500982)