şükela:  tümü | bugün
 • iş adamı olmuştur... artık alışveriş merkezleri açıyormuş kendisi... bu arada 10-15 kilo almış, bıyıklarını kesmiş, saçlarını kazıtmış ve gözlük takmaya başlamış ki eski haliyle uzaktan yakından hiçbir alakası kalmamış.

  türkiye halk oyunları federasyonu başkanıymış aynı zamanda:

  (bkz: http://www.thof.gov.tr/federasyon_baskani.php)
 • zamanında posterini vermişti derginin biri. odama asmıştım. zonta klibinde denizde kafayı köpürtüğü sahnenin posteri. hastasıydım o zamanlar. alay konusu olmuştum sülalenin. aileyi aşmıştı durum yani. arada hala makara yaparlar duruyor mu o kafayı köpürten diye. lan 15 sene oldu kafayı köpürten mi kaldı lan diyemiyosun tabii.
 • thofun eski başkanıdır..ayrıca vizontele filminde cem yılmazın dayak yiyen çırağıdır..
 • hanımlar, beyler ve siz geleceğimizin teminatı sevgili gençler,

  bir dönem kültürel hayatımızı derinden etkileyen kobra adlı eserinde, "garpuz yir misin, yarak da yiyek", "salarım ha" gibi birbirinden değerli anektod ve aforizmaları ile ölümsüzleşen sertaç demirtaş, türk halk oyunları federasyonu başkanı kimliği ile marmara elazığlılar derneği'ne yaptığı açıklamalarda, misyonunu pek güzel ifade etmiştir:

  ”görevimiz; kendi kültürüne sahip çıkan, örf, adet, gelenek ve göreneklerine duyarlı, manevi duyguları gelişmiş, çağdaş kültürü özümsemiş, uyuşturucu madde, alkol, kumar ve benzeri kötü alışkanlıklardan uzak, sağlıklı bir gençlik yetiştirmektir.”

  aynı sertaç demirtaş "halen 1993 yılında kurmuş olduğu, altyapı, mermer sanayi, tatil köyleri, otel ve alışveriş merkezleri konusunda hizmet veren şirketlerinin yönetim kurulu başkanlığı'nı yürütmektedir". kendisinin tatil köyleri üzerinde bizzat yürüttüğü hummalı ve disiplinli fizibilite çalışmaları muhtemelen şu video kaydında yer almaktadır.

  söz konusu videoda da görebileceğiniz gibi, özellikle tesislerin hijyenine gösterdiği duyarlılık, sertaç demirtaş'ın başarısının altın anahtarı olmuştur.

  hanımlar, beyler ve siz geleceğimizin teminatı sevgili gençler,

  olası bir kafa karışıklığını önlemek açısından ifade etmeliyiz ki; bu sertaçların tamamı aynı kişidir. demir (inşaat grubu), taş (turizm grubu) ve sertaç (kobra grubu) olmak üzere üç ayrı teşekkülden ibaret değildir. bize düşen, sertaç bey'in bıyıklı bir peri masalına benzeyen hayat hikayesinden ibret, hayattaki başarılarına da şapka çıkartmaktır.

  bir resimhane şatıroğlu ile insan manzaraları programında daha buluşmak üzere, esen kalınız efendim.

  not: sertaç bey, eğer bu yazıyı okuyorsanız bilginiz olsun; biyografinizi kaleme almak istiyorum. kitabın adı "şu cihandan bir kobra geçti" olabilir. gençlerimize örnek teşkil edecek, ışık tutacak, tiraj rekorları kıracak bir eser olacağı kanaatindeyim. eğer ilgileniyorsanız lütfen site yetkilileri ile irtibata geçiniz. teşekkürler.
 • yeri gelmiş zonta olmuş yeri gelmiş entel olmuştur. grup vitamin'deki ömrü kısa sürmüştür.

  zonta hali: http://www.youtube.com/watch?v=iyaxohlga_w

  entel hali: http://www.youtube.com/watch?v=kr4ywe0ipsg
 • vizontele'de fikri'nin dükkanında çalışan saf adamı canlandırmıştır. fikri'den deli emin'e bedava takım elbise verdi diye o meşhur sahnede dayak yemiştir.
 • bir zamanların grup vitamin üyesi, günümüzün reisçi müteahhiti.
 • kendisinin twitter hesabı çıktı karşıma. elf olmayan gözlerim beni yanıltmıyorsa grup vitamin’den tanıdığımız bu abimiz baya rte sevdalısı biri olmuş çıkmış. dönüşüm ilginç.