şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kaliteli dansçı. tüm zamanını dansa ayırabilirse önü açık. umarım yeteneğini banka köşelerinde köreltmez.
 • bu adami ilk defa line'da gormustum. arkadasimin arkadasi. tanistirdi falan. adam bildigin her sarkida dans edebiliyodu. titriyo falan boyle. dedim tobe tobe. :)

  yarismaya gelecek olursak da bildigin iyi dansetti. konusurken biraz heyecan yapti ama zamanla gecer o da. yolu acik olsun.
 • okulunda popüler olup her şeye el atan insanlardan biridir. yanlış anlaşılmasın, el attığı her şeyi güzel yapan bir adam gördüğüm kadarıyla, iyi de bir insan. takdir etmemek elde değil.
 • on parmak, on marifet insan. koç üniversitesinde çift anadal yapmış ve birincilikle bitirmiştir. hem çok iyi dans eder hem de çok iyi bir müzisyendir. çeşitli gruplarda davul ile müzisyen olarak da yer almaktadır. toptan mükemmel adam.

  salı akşamları da mika bistro 'da dans dersi veriyormuş.
 • koç üniversitesi'ndeki cümle partiyi festivali çalıştığı dönemlerde bile işten güçten arta kalan enerjisiyle, olanca titrek dansıyla trolleyen kişi. umarım çabaları sonuç verir; kim milyoner olmak ister'de ünlü olup para kazanamadıysa bile yetenek sizsiniz türkiye vasıtasıyla ünlü olur da okulunu trollemeyi bırakır.
  bir keresinde şöyle bir şey yapmışlığı var, okulda yeni türkü konseri var, adamlar sahnede çalıyor söylüyor biz de eğleniyoruz vs. bir anda bu adam kendi kendine sahneye çıktı arkadaş, sonra titremeye başladı. hadi bizi geç, alıştık bu adamın her yerde dans etmeye çalışmasına, ama sahnedekilere çok net ayıp yani. adamların seyircisine kendini izletti hiç yoktan.
  yahu adam üç beş ay önce radyo kulübü'nün yaptığı talent show diye bir olayda okulda öğrenci olmamasına rağmen gelip yarıştı yea. çok komik bence. ama şimdi anlıyorum ki hepsi networkmüş üç beş tanınmakmış. yeteneksizsiniz'de de bir daha sahneye çıkınca "sertaç'ın rüyası" diye bir şeyi var, kaç kere izledik, bence onu yapacak bak dediydi dersiniz.

  edit: 2012 eğitim öğretim yılının açılış partisinde de atiye sahnedeyken bir anda sahneye çıkmış, dans etmiş filan. atiye'nin beline mi ne sarılıyormuş ki hanımefendi'nin koruması sertaç'ı belinden kavrayıp kaldırarak sahneden indirmiş. bunu ben görmedim, görenlerin yalancısıyım. ama olay çok saçma-komik.
 • accenture de calisiyordu bu cocuk yanlis hatirlamiyorsam. matematik mezunuymus.

  biz de matematik muh mezunuyuz da bu kadar cizmedik arkadas.

  matematik okumak kayisi koparttirir tezimi dogruluyor. ayni sekilde bir tanidigim da matematik okuduktan sonra beynini yedi.

  umarim hayalin olan sohreti yakalarson sertac.
 • dans etmekteki başarıları bir yana, öncelikle sertaç adam gibi adamdır. bir kız arkadaşım sayesinde kendisiyle tanışmıştım.hakkını yiyemem sağolsun çok evinde kaldım, başarıları hep daim olsun
 • başarılı bir meslektaşımdır..
 • facebook sayfasında ılıklığını belli etmenin türlü yollarını arayan dansör.

  http://i.imgur.com/tqk7peg.jpg
 • final performansını biraz vasat buldum ama yine de gönüllerin şampiyonusun sertaç.