şükela:  tümü | bugün
  • 1992 dogumlu, akdeniz universitesi guzel sanatlar fakultesi mezunu fotograf sanatcisi kisi.
    ilaveten gurcistan'daki korkunc teleferiklere yaptigi ziyaret videosuyla taniyip izlemeye basladigim gezgin olmustur. cektigi videolarda tarihi ya da guncel herhangi bir bilgilendirme bulunmamakta, kafasina estigi gibi rahat ve ozgurce gezmektedir, ayni benim yapacagim gibi. biraz fazla bos geliyor bu tur seyahatler baktiginizda fakat amac bu. yurt icinde bir bisiklet gezisi sirasinda soyledigi nisantasi'nda kendini yabanci hissedip, hindistan'in karmakarisik sokaklarinda kendini bulan bir adam olmasiyla kendisine sempati duymaya basladigimi soyleyebilirim. bazi bazi cinsiyetci soylemleri olmasa super olacak.
    bu da kendisinin youtube kanali efendim.
  • severek takip ettiğim gezgin. normalde 10 dakikalık vloglardan dahi sıkılırım. herif 40 dakikalık vlog yayınlıyor, çayımla çekirdeğimle zerre sıkılmadan izleyebiliyorum.
  • yolu açık olası vlogger. çok sempatik adam, izliyoruz videolarını keyifle.
  • eğlenceli bir youtuber.
  • bir vlogger ve fotoğrafçı.

asıl mesleği fotoğrafçılık. hem geziyor, hem fotoğraf çekiyor hem de geyik yapıyor.

izlemesi keyifli.
  • keyif verici ve eğlendirici vlogger.

seyahat videolarının hepsini izlemişimdir bezen küfür olayını abartması dışında işini harika yapıyor. hindistan, endonezya, moğolistan gibi gezileri ve aktarımları çok iyi.

avrupa'nın merkezinde paris'te bi cafede video çekmekten çok uzakdoğuda en paçoz mekanlara girmeyi ,old city'lerde dolaşıp şehrin ruhunu yansıtmasını iyi biliyor.

avrupa'da 7-8 ülke, yer gezmişimdir ama kotor gelecek planlarım arasında yoktu ama sayesinde kesin göreceğim ki muhtemelen 2017 haziran-temmuz gibi olacak.

bir de en sevdiğim yönü ingilizcesi aşağı yukarı benim kadar. ben de o kötü ingilizcemle tek başıma çok seyahata çıktım o rahatlığı hoşuma gidiyor. ülkemizde de psychedelic festivalleri çekmesi v.s ayrıca artı puan takipteyiz evlat seni.
  • bosna hersek'e ulaşmak için çektiği otostoplar silsilesini içeren son videosu efsane olmuş. özellikle kovboy dayı ve pavyon ortamında koptum.

yalnız yanındak kız çok sıkıcı be aga nasıl geçti onla o kadar gün. foça'daki abla eğlenceliydi mesela :))

bu ne iki cümle kurmaya üşenen-beceremeyen hatun. sadece deli boku görmüş gibi mal mal sırıtıyor. bi daha daha sayko ve enerjik partner istiyoruz yanında.