şükela:  tümü | bugün
  • 1992 dogumlu, akdeniz universitesi guzel sanatlar fakultesi mezunu fotograf sanatcisi kisi.
    ilaveten gurcistan'daki korkunc teleferiklere yaptigi ziyaret videosuyla taniyip izlemeye basladigim gezgin olmustur. cektigi videolarda tarihi ya da guncel herhangi bir bilgilendirme bulunmamakta, kafasina estigi gibi rahat ve ozgurce gezmektedir, ayni benim yapacagim gibi. biraz fazla bos geliyor bu tur seyahatler baktiginizda fakat amac bu. yurt icinde bir bisiklet gezisi sirasinda soyledigi nisantasi'nda kendini yabanci hissedip, hindistan'in karmakarisik sokaklarinda kendini bulan bir adam olmasiyla kendisine sempati duymaya basladigimi soyleyebilirim. bazi bazi cinsiyetci soylemleri olmasa super olacak.
    bu da kendisinin youtube kanali efendim.
  • severek takip ettiğim gezgin. normalde 10 dakikalık vloglardan dahi sıkılırım. herif 40 dakikalık vlog yayınlıyor, çayımla çekirdeğimle zerre sıkılmadan izleyebiliyorum.
  • çok eğlenceli vlog çeken adam. aslında eğlenceli olması için ekstra bir şey yapmıyor. kendi gibi, samimi davranıyor ve bu yüzümüzden tebessüm eksik olmayan videolar ortaya çıkıyor. aslında takıldığı çevre oldukça takıntılı ortam gibi gözükse de dediğim gibi kendisinin doğallığıyla çok rahat bir şekilde üstesinden geliyor. hatta fotoğraf çekmek için bir düğüne katıldı, resmen düğünün neşesi oldu.

hani istediği gibi, kafası nasıl eserse öyle yaşayan insanlar olur ya işte bu kalıp, bi insana en fazla bu kadar uyar. hindistan'a gidiyor, nereye gideceğini sabah uyandığında yatakta karar veriyor falan. rahat adam, bazı şeyleri aşmış. ee böyle olunca da hayattan olabildiğince zevk alabiliyorsun.

tabiki de hayat sana güzel demeyeceğim, nedenini de açıklayayım; hayatı güzel yapan kendisi. çoğu insana göre zor olan bu hayatı, kolaya çevirmenin formülünü bulmuşsun. umarım bu formülü kaybetmezsin.
  • yolu açık olası vlogger. çok sempatik adam, izliyoruz videolarını keyifle.
  • eğlenceli bir youtuber.
  • bir vlogger ve fotoğrafçı.

asıl mesleği fotoğrafçılık. hem geziyor, hem fotoğraf çekiyor hem de geyik yapıyor.

izlemesi keyifli.
  • bosna hersek'e ulaşmak için çektiği otostoplar silsilesini içeren son videosu efsane olmuş. özellikle kovboy dayı ve pavyon ortamında koptum.

yalnız yanındak kız çok sıkıcı be aga nasıl geçti onla o kadar gün. foça'daki abla eğlenceliydi mesela :))

bu ne iki cümle kurmaya üşenen-beceremeyen hatun. sadece deli boku görmüş gibi mal mal sırıtıyor. bi daha daha sayko ve enerjik partner istiyoruz yanında.
  • içimizden biri. *eğlenceli bir tip. sürekli pozitif enerji saçıyor. ben öyle değilim mesela. yurtdışı gezilerimde o kadar rahat değilim. ingilizcemiz de hemen hemen aynı düzeyde.

genel olarak sıkılmadan takip etmeye başladım. enerjisini sevdim. özellikle düğün videosu beni bayağı güldürmüştü.
  • bir sürü güzel dövmesi olan gezgin.

videolarında ne kadar eğlenceli ve rahat bir adam olduğu görülüyor zaten, inanılmaz sempatik, ara ara küfürlü. *
    instagramda servanturanwedding kullanıcı adı ile çektiği hoş fotoğrafları da paylaşıyor, takip edilesi.
  • uzun zamandır takip ettiğim, fotoğrafçı gezgin.

youtube kanalındaki videoları izledikçe içimdeki hiçbir yere ait olmama hissini katlayıp arşa yükseltiyor. işini yaparken; eğleniyor, geziyor, keşfediyor, konuşuyor ve konuşturuyor ve yine işini yapmış oluyor. kısacası hayattan nasıl keyif alınacağını biliyor.

kıskanıyorum.