şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 1992 dogumlu, akdeniz universitesi guzel sanatlar fakultesi mezunu fotograf sanatcisi kisi.
  ilaveten gurcistan'daki korkunc teleferiklere yaptigi ziyaret videosuyla taniyip izlemeye basladigim gezgin olmustur. cektigi videolarda tarihi ya da guncel herhangi bir bilgilendirme bulunmamakta, kafasina estigi gibi rahat ve ozgurce gezmektedir, ayni benim yapacagim gibi. biraz fazla bos geliyor bu tur seyahatler baktiginizda fakat amac bu. yurt icinde bir bisiklet gezisi sirasinda soyledigi nisantasi'nda kendini yabanci hissedip, hindistan'in karmakarisik sokaklarinda kendini bulan bir adam olmasiyla kendisine sempati duymaya basladigimi soyleyebilirim. bazi bazi cinsiyetci soylemleri olmasa super olacak.
  bu da kendisinin youtube kanali efendim.
 • kaç usd kardiş?
  tanım: reklamın kötüsü
 • severek takip ettiğim gezgin. normalde 10 dakikalık vloglardan dahi sıkılırım. herif 40 dakikalık vlog yayınlıyor, çayımla çekirdeğimle zerre sıkılmadan izleyebiliyorum.
 • çok eğlenceli vlog çeken adam. aslında eğlenceli olması için ekstra bir şey yapmıyor. kendi gibi, samimi davranıyor ve bu yüzümüzden tebessüm eksik olmayan videolar ortaya çıkıyor. aslında takıldığı çevre oldukça takıntılı ortam gibi gözükse de dediğim gibi kendisinin doğallığıyla çok rahat bir şekilde üstesinden geliyor. hatta fotoğraf çekmek için bir düğüne katıldı, resmen düğünün neşesi oldu.

  hani istediği gibi, kafası nasıl eserse öyle yaşayan insanlar olur ya işte bu kalıp, bi insana en fazla bu kadar uyar. hindistan'a gidiyor, nereye gideceğini sabah uyandığında yatakta karar veriyor falan. rahat adam, bazı şeyleri aşmış. ee böyle olunca da hayattan olabildiğince zevk alabiliyorsun.

  tabiki de hayat sana güzel demeyeceğim, nedenini de açıklayayım; hayatı güzel yapan kendisi. çoğu insana göre zor olan bu hayatı, kolaya çevirmenin formülünü bulmuşsun. umarım bu formülü kaybetmezsin.
 • yolu açık olası vlogger. çok sempatik adam, izliyoruz videolarını keyifle.
 • bir vlogger ve fotoğrafçı.

  asıl mesleği fotoğrafçılık. hem geziyor, hem fotoğraf çekiyor hem de geyik yapıyor.

  izlemesi keyifli.
 • bir sürü güzel dövmesi olan gezgin.

  videolarında ne kadar eğlenceli ve rahat bir adam olduğu görülüyor zaten, inanılmaz sempatik, ara ara küfürlü. *
  instagramda servanturanwedding kullanıcı adı ile çektiği hoş fotoğrafları da paylaşıyor, takip edilesi.
 • youtube videolarından gördüğüm kadarıyla gopro'yu öyle bir tutuşu var ki, sizi o sahnenin içine alıyor,yaşıyorsunuz sanki..
  yalnız, zibilyon tane ülke gezecek parası olmasına rağmen 1-2 euro daha ucuz hostel bulmak için bütün şehri turlamasına anlam veremiyorum.
 • geçimini fotoğrafçılık yaparak sağlıyormuş, yersen. benim de fotoğrafçılık yapan arkadaşlarım var ve onlar da geçimini bu işten sağlıyorlar ama nedense ay sonunu zor getiriyorlar. bu arkadaş ise dünya turu yapabiliyor.
 • kotor videosuyla sevdiğim, diğer videolarını izledikçe tamamen boş bir insan olduğunu düşündüğüm vlogger.

  bir insan düşünün, tesla müzesine gidiyor ve tesla'yı "araştırmadım ama alternatif akımı bulan kişiymiş." diye tanımlıyor. sonra bunlar da icatlarıymış diyerek müzeyi tamamlıyor. sıfır bilgi yani. aynı şeyler diğer yerler için de geçerli.

  vlog çekiyor ve amacınız başkalarını bilgilendirmekse ön araştırma yapıp videonun içini doldurursunuz. ha diyorsanız ki ben takılırım o anları çekerim keyifli olur, o zaman müzeye falan girme git gece hayatını çek, kızları çek, hosteli çek. takılma böyle müze falan seni bozan şeylerle.