şükela:  tümü | bugün
928 entry daha
  • 7 ekim 2011 türkiye almanya maçında yediğimiz ilk golde harika bir çalım yemiştir. teşekkürler servet yıllardır aynısın hiç gelişme göstermedin. teşekkürler...
  • dünya gibi topçu. kendi etrafında dönmesi 24 saat sürüyor.
  • fifa'da sürekli x'e basan çocuk gibi resmen bu adam. karşı karşıya kalınca ne heycanlanıyon hemen bekle azcık kocaman adamsın şut açısını falan kapat. yok illa ayaktan topu alacak beyefendi, tereyağından kıl çekmek o kadar kolay değil servet.
  • yediği çalımlardan çok beni rahatsız eden başka bir durum var. adamın attığı bütün paslar istisnasız kısa kalıyor. bilemiyorum.

ömer toprak ikinci yarı girer ve iyi bir performans gösterirse kesilme ihtimali yüksek.
  • milli takimın amiral gemisi. o kadar geç tepkime veriyor.
  • tackling i 11 olan milli takim stoperi.
  • almanya takımının ilk golünü atan futbolcu. türk milli takımı bu şekilde yönetildiği sürecede değişmeyecek asla, neden değişsin ki? iyi de oynasa kötü de oynasa yeri hep garanti. nasıl bir sistem kurmuşsalar artık, salı günü yine izleyecez, yine kanser olacaz. shevcenko bir fener maçında 4 gol attı bu adam yüzünden, yerleri öptürdü herife, ama sonraki hafta gene oynadı, yine oynuyor, gelecekte yine oynayacak. biz de ekran başında üzülüyor, afedersin ama servetin çok da sikindeydi, futbolmuş, almanyaymış felan. boşversene ya, önüne de koymuşlar aurelio ile sabri'yi daha ne isterim bir milli takımdan. acaba ne zaman eski heyecanımızı geri kazanacağız, ya da günün birinde kazanabilecek miyiz, merak içinde bekliyorum.
  • standart servet çetin hatası yaparak milli takım'ın, almanya'dan yediği golde -inşallah ilk gol demeyiz- kuşkusuz katkısı olan adamdır ancak, arkadaş sorması ayıp olmasın gökhan gönül neredeydi o sırada? bu adamı bu maçta en az 3 defa gökhan gönül'ün kanadının çizgisinde hatta köşe gönderinde adama müdahale ederken gördüm.

servet, yetersiz arkadaşın tekidir ancak, sakatlıktan yeni çıkan ve dahası bu sebeple ürkek duran gökhan gönül'ün sahaya sürülmesi ne derece mantıklıdır buyrun burdan yakın.
  • kamyon. as 950.
  • arkadaş bu adam bu sezon sıfır maç oynamış bir adam, kondisyon desen yok maç eksiği desen çok niye alırsın bu adamı almanya gibi bir takımın karşısına, hiç adam kalmadı mı stoper kalmadı mı güzel yurdumda
320 entry daha