şükela:  tümü | bugün
  • taksim kızılkayalar'ın sahibidir. ayrıca

(bkz: #34232925)
  • bu adam bir de doga fotografciligi yapiyor. sozde doga sevgisi besliyor icinde. neyse, icini disini gorduk..
  • cemaatin adami oldugunu belli etmistir. yillardir taksim gencliginden kazandigi paralarla buralara gelen bu adam simdi onlara it kopuk diyerek insanliktan ne kadar uzak oldugunu gostermis. kendisine cok kufredecektim de gg olmasin dedim. simdi alsin butun islak hamburgerlerini, musait bir ......
  • taskimdeki diğer büfeci akrabaları, köylüleri (hepsi rize'li sanırım) gibi sonuna kadar rte taraftarıdır.

rte karşıtlarına hamburger satıp paralarını toplar gidip rte'ye destek verir. bu yıllardır böyleydi ama gezi parkı protestoları bu durumun fark edilmesini sağladı.
  • kendi elleriyle dükkanını batırmıştır, geçmiş olsundur.
  • dükkanına bir daha adım atmayacağım adam.
    diğeri için (bkz: bambi cafe)

göstericilere destek olmak zorunda değildi tabiki fakat göstericilere karşı facebook profilinden ettiği laflar
    insanın gururuna dokunuyor. demokrasi istiyorsak karşılıklı saygıyı geliştirmemiz gereklidir.
  • taksim ve istanbul'daki çoğu büfecinin olduğu gibi bu adam da rizelidir. hakkındaki düşüncelerim gg'liktir o yüzden yazmıyorum.

taksim kızılkayalar'ın hemen yanında bulunan öztürkler büfe de rizelilere aittir. ortak akrabalarından biri askerlik arkadaşımdı oradan biliyorum. kendisi bu "muhterem" gibi aşırı dinci falan değildi ama tanıdığım en çakal insanlardan biriydi. yine dört ayak üzerine düştü dürzü helali hoş olsun.

(bkz: forza öztürkler)
  • yazdıklarını caps alınmadan silmiş ama şu profiline bir girip bakın. yazdıkları, kapak fotoğrafı (oyuna gelme türkiye) ya da beğenileri (dünya lideri rte) gibi kendini ele veriyor. it-köpeğin bundan sonra yağmurlu havada verecek suyu yok sana!!

https://www.facebook.com/…d=100000367190978&fref=ts

edit: a aa hesabını silmiş, niye gittin daha karpuz keseceğdik
  • facebook profilini kapatmış kişi.

ne oldu ki şimdi :)
  • son açıklamasıyla kayalara gelmiştir..
    geçmiş olsun..