şükela:  tümü | bugün
  • 16 temmuz 1995'de vuku bulan sivas cumhuriyet üniversitesi'ndeki tören skandalı'nın baş aktörü.
    başörtülü öğrencilere karşı takındığı faşizan tutum ile klasik bir kemalist olduğunu yedi düvele göstermiştir.
    şimdilerde gaziantep üniversitesi'nde hocalık yapıyormuş; umarım 1995'deki o rezil olaydan sonra tövbe edip imana gelmiştir.
    yok eğer hala aynı tıynette ise yök'ün bir an önce devreye girip bu adamı üniversiteden ihraç etmesini istiyorum.
  • nur serter'i hatırlatan adam pardon bilim şeysi.
  • çok değerli bir hoca. karakteriyle ve yaptıkları ile bizlere her zaman örnek olmuştur.
  • 1995 ten bu yana bilimin de hoşgörüsü ve tarafsız olması gerekliliğini zaman kendisine anlatmış olmasını dilediğim agresif öğretim üyesi.
  • allah'a nasıl hesap vereceği merak edeceği canlı. hiç karşılaşmadık ama bir şekilde hakkım geçmişse haram olsun. yaptıklarını asla unutmadık unutmayacağız.!
  • şimdiki hocam olmasıyla birlikte çok saçma bir derste 40 sayfa not vererek te her gün kulaklarını çınlattığımız halk sağlığı hocasıdır.
  • yenişafak'ın hazırladığı şu videoya göre insanların eğitim hakkını gasp ettiği yetmezmiş gibi bir de üste çıkıp soruşturma açmakla tehdit eden hoca müsveddesi.

bugünlerde yüz binlerce insan hukuken ve kanunen suç olmayan fiiller nedeniyle savunması dahi alınmadan terörist damgası yerken bu gibi insanların en ufak bir adli/idari soruşturma dahi geçirmemiş olması insanı kahrediyor.
    hele o kürsüde konuşmaya çalışan öğrencinin ağzını kapatıp, "sus senin konuşmaya hakkın yok" diyen soytarı...
    hiç kimse bunlar kimdir, ne yapıyor, yaptıkları yanına kar mı kaldı şimdi diye merak dahi etmiyor.
  • bu efendi 28 şubattaki malum zorbalığı tabiki dönemin siyasi/askeri erki arkasında hissetiği için yapabilmişti. şimdi aynı şeyi yapsaydı kan alırlardı, kan. *

bu adamın zihniyetinin kuruyup fosilleştiği gün ülke daha güzel günlere gebe olacak inşallah.
  • bu adamın yaptığı ne kadar iğrençse aksi görüşlere sahip insanları ötekileştirmek de o kadar iğrenç yanisi ülkecek demokratik ve saygılı değiliz. olamıyoruz...